Андрей рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: портативна колонка JBL Flip 6 Squad (JBLFLIP6SQUAD), Замовлення №36477

позвонил заказал оплатил, в тот же день выслали НП на почтомат, на следующий день в обед уже забрал.
Щиро вдячні! Гарного користування Вам
Сергей Коваленко рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: зарядний пристрій FOXSUR 12V-24V 12A (FBC122412D) Yellow, Замовлення №35946

Швидко зв'язались і відправили. Товар цілий і робочому стані.
Відповідь представника «OptSklad»
Сергей Коваленко дякуємо !
Alex1966 рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Smart Scale 2, Замовлення №35746

Все прошло чудесно. Перезвонили через 15 минут. Согласовали оплату и доставку. Товар был отправлен в тот же день. Рекомендую продавца.
Відповідь представника «OptSklad»
Дякуємо і гарного користування !
Vladi Mir рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Кофемолка Bosch TSM 6A013B, Замовлення №00000000382

Погодив через Вайбер, відправили післяплатою, все працює.
дякуємо, всього найкращого
Leonid Zo не рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Хотів купити: Baseus Bipow Digital Display 15W 20000mAh Black

Nickolay Nefiedov не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: Айфон 14 про 128 Гб голд, Замовлення №31887

Перетелефонували після замовлення і сказали,що телефон вже активований,тобто не новий,як вказано на сайті
Відповідь представника «OptSklad»
Вітаю Микола, так але ми перетелефонували і чесно попередили про це і нікого не обманювали, телефон новий але активований - це повязано з логістикою поставки товару(хто цим займався той зрозуміє).
Pavlo K. рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Baseus adaman 20000 mAh 22.5W Black, Замовлення №31039

Замовив у продавця повербанк та оплатив на картку, в цей же день відправили. Все було в заводських плівках, ціною та якостью товару повністью задоволен.
Дякуємо, гарного користування
100%
30 грудня 2022 Відповісти
Володимир Семенюк не рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Хотів купити: Xiaomi Dual Driver Earphone Type-C Black (ZBW4435TY)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «OptSklad»
Вітаю ! В нас також на сайті написано " У зв'язку з введеням воєнного стану і ситуації в країні відправка деякого товару можлива по частковій або повній оплаті за нього, деталі уточнюйте в менеджерів при замовленні" про що менеджер і повідомив. В розмові з клієнтом чітко прослідковувалась невпевненість в даній моделі навушників, а клієнт хотів щоб відправили накладним платежем а він собі їх відкриє (зірве заводські пломби) спробує чи йому підходять чи ні, на що ми порекомендували подивитися їх вживу в реальному магазині, а не "гадати". Так звичайно ризиків 0, не сподобалось - відмовились, а доставка туди-назад коштує майже як половина товару. Сумнівний покупець. Товар звісно можна повернути якщо він не користований.
Serhii P рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: KRUPS Opio XP320830, Замовлення №2247

Вислали вчасно, але при отриманні на новій пошті не вичитував документацію та комплектацію. Як результат вже вдома не знайшов додаткового сита та мірної ложки. Вони повинні були бути в окремому пакеті в коробці. Магазин запевняє що відправляли (не витягували нічого з коробки). Врешті я знайшов цей пакетик на новій пошті. Проблем немає, вибачте.
Евгений рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Веб-камера Logitech C270, Замовлення №29265

Заказал и оплатил 25 мая около 16.00. Сказали, что отправят завтра, но в итоге отправили в этот же день. На следующий день уже забрал на Новой почте в Киеве. В упаковке был товарный чек и гарантия. Правда, цена в чеке почему-то меньше на 14 гривен, чем было оплачено, но то мелочи, может, ошиблись. Рекомендую этот магазин.