Aleks2006 рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Пылесос 70mai Vacuum Cleaner, Замовлення №282982

Заказл, привезли, много писать не буду, все четко.
X-Rey не рекомендує цей магазин
2 березня 2020

Купив: Кухонное оборудование

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Hexsx рекомендує цей магазин
15 лютого 2020

Купив: Флешка Samsung 128 GB Duo Plus Type-C USB 3.1 (MUF-128DB/APC), Замовлення №279534

Все сподобалось! Рекомендую даний магазин. Дякую.
LF не рекомендує цей магазин
25 січня 2020

Купив: Pure Box Rectangular 820 мл Luminarc

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

10 січня 2020

Хотів купити: Електрочайник Grunhelm EKS-2018, Замовлення №277735

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Гузь не рекомендує цей магазин
19 грудня 2019

Хотів купити: Чайник

Не сподобалося: замовлення через корзину

Декілька раз робила замовлення того самого товару але так ніхто і не передзвонив жду далі
Ustas Popandopalo не рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Хотів купити: Монітор AOC Q3279VWFD8

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Двічі замовляв монітор. На хотлайні і на сайті магазину товар значиться в наявності на складі і доступний до покупки. Двічі на замовлення приходило СМС, що товару немає в наявності (час між замовленнями - 3...4 години). На момент написання відгуку товар не позначений як такий, що відсутній.
Lery не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 грудня 2019

Купив: Мережевий адаптер Wi-Fi Tenda U12, Замовлення №276247

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Замовлення робив в неділю через сайт, передзвонили на наступний день, привезли товар через добу після дзвінка, але у товарному чеку №276247 була зазначена вища ціна за товар - 498 грн, ніж вказана на сайті магазину і на hotline - 428 грн. Товар приїхав запакований у нормальному стані.
Denis Bondariev не рекомендує цей магазин
22 листопада 2019

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Phicomm K3C, Замовлення №271961

Заказал товар на сайте, перезвонили сказали можно забрать. Я сказал что подъеду завтра. Мне менеджер сказал что товар будет меня ждать. Приехал я на следующий день, когда меня должен был ждать товар, а товара нет. Предложили подождать час, но я отказался. В итоге прокатался по городу., а товар не получил. Никто из работников магазина даже не перезвонил не предупредил о такой ситуации.
Skobaman рекомендує цей магазин
27 жовтня 2019

Купив: Клавіатура Gembird KB-UML3-01-RU, Замовлення №272811

Оформил заказ быстро на сайте. Менеджер перезвонил и уточнил детали. Доставили клавиатуру уже на следующий день.