Alex1966 рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: Автоматичний вимикач 3P 6kA C-16A 3M Hager MC316A, Замовлення №314034

Хороший магазин. Ребята грамотные, отправили быстро. Рекомендую.
karavannn не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Хотів купити: cooper hunter, Замовлення №3124

Дампят цены на купер
OUTDestro рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 3080 GAMING OC 10G (GV-N3080GAMING OC-10GD), Замовлення №311792

Заказал данную карту через сайт, перезвонили, уточнил наличие, цена соответствовала цене на сайте, оплатил через приват, через день была уже у меня
Roman Riabov не рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Хотів купити: GF RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual Palit (NE6306T019P2-190AD), Замовлення №311599

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ, никто не связался, что, куда, когда. Последний товар был, после заказа он исчез с сайта. Может тут хоть скажут, что не так с заказом.
IT AIMM не рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Хотів купити: Монітор LCD 24.1

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Зробили замовлекння на сайті. У прайсі та на сайті товар в наявності. через годину перетелефонувала менеджер та сказала що весь товар в резерві і вони його не продадуть.
ogurtsov не рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Хотів купити: AMD Ryzen 5 4650G PRO (100-100000143MPK), Замовлення №309701

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Oleg Shevcov не рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 2060 Super Dual (NE6206S018P2-1160A)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Добрый день. И так, на их сайте числится данная видеокарта в наличии. При заказе не приходит никакого подтверждения. Но минус даже не в этом. На следующий день пришло СМС с текстом "извините, все продано". На сайте позиция по-прежнему висит как такая, что есть в наличии. Увы, рекомендовать не могу.
sassa не рекомендує цей магазин
11 червня 2021

Хотів купити: Смартфон Blackview BV9100 4/64GB Black

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Уберите возможность покупки по безналу с НДС !
Ladislaus рекомендує цей магазин
6 червня 2021

Купив: Адаптер Digitus AK-340509-002-W, Замовлення №308492

Быстро связались со мной по телефону и заранее сообщили дату отправки товара. Рекомендую этот магазин.
Alex Volskyi рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Linksys MR9600

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, повернення товару

Лучшая цена среди предложений хотлайн на момент покупки. Процесс покупки и получения отличный. Пришлось обменять роутер - магазин профессионально выполнил обязательства, вот только обратная коммуникация страдает. В обоих случаях с "да - гарантийный обмен" и "да - новый роутер два дня как готов к выдаче" обещали проинформировать, а по итогу я звонил и получал информацию. Но - это меньшая проблема чем сам факт выполненных гарантийных обязательств на 5 баллов.