Yevhen не рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Картридж Aquafilter FCPS1 механической очистки 1 мкм, Замовлення №103984

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Зробив замовлення 06.12.22 та одразу сплатив його онлайн. На наступний день сказали, що відправлять 08.12.22, 09.12.22 телефонують і кажуть - товару немає, або візьміть альтернативний, або чекайте невідомо скільки поставку, або повертаємо кошти. Альтернативний не влаштував мене по якості, чекати невідомо скільки бажання також немає. Якщо є бажання витратити час дарма - вам сюди.
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Добрий день. Все так і було, як ви описали. Виявили пересорт під час відвантаження та одразу вам про це повідомили. Вибачте за незручності.
Alexander 13 не рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: К-15, фіто фільтр

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товар поганий, фільтр свої функції не виконує. Хотів оставити відгук на сайті, погані відгуки не публікують.
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Дякуємо за відгук! Ми обов'язково передамо цей відгук виробнику. Але хочемо зазначити, що картридж працює при певних умовах та за виконанням інструкцій. Також не виключаємо брак. Ми публікуємо всі відгуки на сайті в яких немає нецензурних слів. Що саме вам не сподобалось в нашій роботі?
Анатолий не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Фильтр-кувшин Ecosoft Nemo Синий (кувшин + 5 картриджей), Замовлення №83155

Оформил на сайте заказ 14 февраля 2022 г. На сайте товар отображался "Активным к заказу". Номер заказа - Номер замовлення: 83155 (Фильтр-кувшин Ecosoft Nemo Синий (кувшин + 5 картриджей) Утром 15 февраля перезвонил менеджер и сообщил об отсутствии товара. "Необходимо заказывать, ждать 2-3 дня....". Со своей стороны Заказ подтвердил. На вечер 18 февраля никто не перезвонил.... Магазин не вызывает уважение!
Відповідь представника «vodavdom.ua»
Дякуємо за відгук! Вибачте, мабуть сталася якась накладка в роботі. Ми обов'язково все виправимо)
Заиков Денис рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Картридж для фильтра Наша вода (Ecosoft) CRVK4 (4шт)

Впервые покупаю в магазине, порекомендовал друг. Выбрал фильтр-кувшин ECOSOFT и картриджи в наборе 4 шт. Заказ быстро подтвердили и доставилив срок. Все четко и быстро, будем сотрудничать)).
ЄвгенСергійович рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Aquafilter FCPP5M20BB 4,5х20\'\' (5 мкр) полипропиленовая нить 362

Чудовий магазин, зробили все швидко і якісно. Ввечері зробив замовлення, наступного дня вже прийшов та зiбрав свое замовлення. Усім задоволений, магазин рекомендую.
Коневский Э.П. рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: Фильтр обратного осмоса Ecosoft Standard 6-50M (MO650MECOSTD) 1189

Нужен был фильтр обратного осмоса в наборе, нашел его в магазине vodavdom.ua. Заказ подтвердили быстро и отправили почтой. Покупкой доволен, теперь буду заказывать тут. Спасибо.
Ганич Георгий рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Реле дистанционного управления питанием AJAX WallSwitch 7348

Наша компания является постоянным заказчиком магазина, а также покупателем товаров для воды и контроля за ней. Всегда довольны качеством сервиса, актуальными ценами и наличию товара. В будущем рады продолжить плодотворное сотрудничество!
Пронко Сергей рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Купив: Корпус фильтра Big Blue 20\'\' Aquafilter FH20B1-B-WB 84

Зробив у магазині замовлення, чек додаю. Все було в наявності, замовлятиму тільки в цьому магазині. Доступні ціни, зручний та великий вибір товарів пов'язаних з водою. Спасибі.
Steblov Victor рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Муфта General Fittings НР (американка) 1/2\'\' латунь 5632

Сделал в магазине заказ по списку, выбирал через корзину. Быстро подтвердили наличие товара и подготовили на выдачу. Очень хороший и быстрый сервис. Сотрудничаю с магазином уже давно, ребята молодцы!
Ядрова Ольга рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Картридж Ecosoft универсальный для кувшинов CRVKAB4 (4 шт.)

Всегда покупаю в этом магазине, отличные цены и быстрая доставка. Ребята работают с уважением и профессионализмом.