Юлия Юрчик рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Worker 50, Замовлення №20400377238038

Рекомендую магазин, професійна консультація, відправили вчасно, все працює, покупкою задоволені
alexander_ch рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Бойлер Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC, Замовлення №000001551

Сервісом задоволений. Все було за гарною ціною, оперативно та якісно. Рекомендую цей магазин
Наталия Долга рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS/SRC50ZS-W, Замовлення №3010

Приємно вражена сервісом,який зараз рідко можна зустріти серед магазинів побутової техніки.Після замовлення товару ,наступного дня мені відправили омріяний кондиціонер НП. Все супер!Рекомендую!!!
Юрий Чемоданов рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Сушилка для рук power high airflow PW-70-1, Замовлення №777

Благодарю Сергея за грамотную консультацию и подсказанный абсолюино правильный выбор "цена-качество".рекомендую!!!
Инна Полиш рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Bosch Tronic 8000T ES 080-5 2000W BO H1X-EDWRB (7736503147), Замовлення №1778

Евгений Билицкий рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Gree GUD125T/A-T/GUD125W/NhA, Замовлення №Рахунок на оплату № 11 ві

Иван Добриогло рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (WHITE) CH-S12FTXAL-WP, Замовлення №Заказ1748

Заказ в 20,15 вечером, утром связались для обсуждения, цена соответствует заявленной, товар получил, доволен, буду советовать для покупок,
Олександр1102 рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07XN8, Замовлення №1745

Супер ціна, швидка доставка, рекомендую
Жак Кусто рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Vents TT 200, Замовлення №Забыл

Цена по низу рынка, уважуха! За бесплатную доставку, отдельная благодарочка!!!
Alex Mohort рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Кондиціонер Samsung WindFree™ AR24BXFAMWKNUA, Кондиціонер інверторний Samsung WindFree™ AR24BXFAMWKNUA, Замовлення №20881

Компетентно і фахово надано консультацію. Швидко виконане замовлення. Рекомендую!