Виктор Науменко рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Кондиціонер спліт система Samsung AR12BXHCNWKNUA, Замовлення №82

Не вперше користуюсь послугою саме цього магазину, і як завжди отримую кваліфікований підхід до справи. Цього разу отримав консультацію та допомогу у виборі кондиціонера.Професійне обслуговування. Кондиціонер отримав новою поштою раніше ніж очікував та в відповідному стані.Тож хлопці знов на висоті. Процвітання вам та благополуччя. Мирного неба усім.
Андрей Андрей рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Ballu OneAir ASP-200P, Припливно-вентиляційна установка Ballu OneAir ASP-200P, Замовлення №003654

Быстрая доставка , хорошо проконсультировали .
Сергій Поляк рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Кондиціонер, Спліт-система Midea XTreme II MSAG-12HRFN8-I/MSAG-12HRFN8-O, Замовлення №77

задоволений
Борис Броварчук рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Кондиціонер Neoclima NS-09EHRIw2, Замовлення №465895

Вирішили придбати на сезон інветорний кондиціонер. Обрали бренд "Neoclima", досить добре себе зарекомендував. Дякуємо магазину Recond за оперативну доставку та приємну вартість.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Борис, дуже дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас знову! Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.
Рябченко Виктор рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Осушувач повітря, Замовлення №46253

Шукали осушувач для повітря, але нажаль для басейнів на ринку мало що залишилось. Спитали в цьому магазині: запропонували необхідну потужність та зробили велику знижку, треба було під клієнта.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Віктор, дуже дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас знову! Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.
K Ф рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME (Gold) CH-S12FTXAM2S-GD, Замовлення №1485

Дуже приемно було спілкуватись з відповідальним чоловіком. Сергію велика подяка. Задоволення від купленого товару. Максимальне!
Відповідь представника «RECOND.UA»
К Ф, дуже дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас знову! Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.
Олег Орлов рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter CHS12FTXAL-GD 2шт., Замовлення №2970311577

быстро качественно доставили и установили все устраивает .
Відповідь представника «RECOND.UA»
Дякуємо Вам за дуже за позитивний відгук. Чекаємо Вас знову! Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.
Andrey Kov рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Газовый уличный обогреватель

Купил газовый обогреватель уличный, менеджер Сергей, опиративно и быстро подтвердил наличие плюс быстро подобрали газовый баллон. Рекомендую
V L рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Купив: Кондиціонер спліт система настінного типу LG PC 12SQ, Замовлення №1033

Очень благодарен менеджеру Сергею за профессионально предоставленную консультацию по техническим характеристикам широкого выбора кондиционеров, а также в организации оперативной получении мной товара в г. Одессе через 6 часов после оформление заказа. После принятия решения о приобретении кондиционера LG PC 12SQ получил скидку, что приятно удивило. Полученным сервисом и товаром доволен.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Очень благодарны Вам за позитивный отзыв, Обращайтесь к Нам снова, будут скидки и очень удобный самовывоз в г. Одесса. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.
Vladimir рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Купив: Bally OneAir ASP-200P, Замовлення №405163726516

Кваліфікована консультація. Товар доставили вчасно.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Vladimir , дуже дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас знову! Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині.