Анастасія Грищенко рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Ваги підлогові електронні Tefal PP1540V0, Замовлення №№1-000000478

Придбала електронні ваги Тефаль, товаром та обслуговуванням залишилась задоволена! Купую в цьому інтернет-магазині не вперше, подобається, що можна забрати замовлення на пункті видачі у зручний час. Замовила, оплатила і наступного дня вже отримала ваги. Товар перевірили на цілісність, подивились, що ваги працюють. Як завжди - дякую вам, це точно не остання моя покупка)
xeops не рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Хотів купити: Гарнітура, Спеціалізована гарнітура HP DHE-8000

Ціна явно занижена. Перетелефонували, та кажуть, що в наявності за цією ціною вже немає. От-от тільки що були, але забрали.
Максим Щудло рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 2USB + Type-C 15W 20000mAh Black (PPBD050101), Замовлення №0000048048

Рекомендую!
M.A.N не рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Модуль RJ-45 Kingda Keystone Cat 5e (KD-KJ2075UC3), Замовлення №147497

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Характеристики товару не відповідають назві товару. Назва "Модуль RJ-45 Kingda Keystone Cat 5e (KD-KJ2075UC3)", а по факту виявилось, що товар "Модуль Keystone RJ12 CAT.3". Нажаль факт цього встановлено після вичерпання 14денного строку і представник компанії навідріз відмовився допомогти з вирішенням питання невідповідності.
Like не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Хотів купити: Повітряне охолодження ID-COOLING IS-55 Black

ціна зовсім інша ніж на хотлайн
то таке не рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi 12S 8/256GB Black

перекидає на іншу модель телефона, з абсолютно іншими характеристиками, а на самому сайті продавця відсутне фото товару і не має характеристик, тільки назва моделі
Darsian рекомендує цей магазин
7 травня 2023

Купив: APC SurgeArrest Essential Black (PM5B-RS), Замовлення №1-000000125

Немного напряг тот момент, что пришлось оплачивать по реквизитам IBAN (там столько цифр, что рехнуться можно) через Приватбанк, а не так как обычно (в большинстве других магазинов) при получении товара в офисе наличкой.
Евгений Грищенко рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Повербанк Silicon Power 20000мАг, Замовлення №1-000000124

Покупаю второй раз, всем доволен. Товар был в наличии, забрал в день заказа. Быстро и удобно
3 травня 2023 Відповісти
Юрій Мірошин рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Bosch 6СТ-60 S4 Silver (S40 040), Замовлення №46866

Быстро проверили на соответствие авто, своевременно отправили, рекомендую
grinder не рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Машинка для стрижки First FA-5676-6, Замовлення №146627

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Заказанного товара в наличии в Киеве нет. Переместить на свой склад в Киев, чтобы можно было забрать самовывозом - отказались, хотя именно эту опцию я выбирал при покупке. Расходы на доставку в Киев вешают на покупателя. Не рекомендую.