Петр Слуцкий рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Веб-камера Logitech HD Webcam C270 (960-001063), Замовлення №37099

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Доступные цены, консультанты очень хорошо разбираются в комплектующих и помогают подобрать именно то что нужно
Відповідь представника «Setevuha»
Дякуємо за Ваш відгук! Чудово, що Ви задоволені, такі відгуки мотивують нас ставати ще краще :)
Максим Василенко рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Сковорода Polaris 28 см (Albero-28W), Замовлення №37000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Толковый продавец-консультант, рассказывает, сравнивает варианты, но не давит, а подсказывает. Очень хорошее впечатление, покупаю здесь не первый раз. Рекомендую!
Відповідь представника «Setevuha»
Елена Ощепкова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 липня 2022

Купив: Наушники Defender FreeMotion, Замовлення №Ф1-0006557

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Сьогодні зателефонували, щоб сказати, що ніякої інформації немає. Пообіцяли зателефонувати завтра, якщо буде якась інформація. На даний момент нам невідомо коли і в який саме сервісний центр було передано пристрій. Висновок поки напрошується, дивлячись на велику кількість позитивних відгуків, що з магазином приємно мати справу, доки ви не захочете замінити або повернути товар. Далі приємних вражень стає все менше. Однозначно рекомендую всім, хто має прекрасне життя і хоче попсувати собі настрій.
4 липня 2022 Відповісти
Ситуація зрушила з мертвої точки. Сьогодні зателефонували. Сказали, що сервісний центр не надійний і вони не відповідають на дзвінки. І через те, що товар у СЦ вже більше 2-х тижнів, запропонували повернути кошти. Сподіваюся, що все пройде вдало. Тобто з магазином можна мати справу, коли необхідно повернути товар. Чекаю, коли повернуть кошти і після цього зроблю остаточні висновки. Що мені вже зараз подобається: 1) ідуть на діалог з конфліктними клієтами; 2) не дуже охоче, але беруть на себе відповідальність за свій товар і за свої послуги (це великий плюс і для керівництва і для персоналу); 3) так, після конфліктної ситуації, але обіцянки виконують (обіцяли передзвонити, зараз кожен день на зв'язку). Далі буде.
5 липня 2022 Відповісти
Гроші повернули сьогодні. Наче виконали свої обіцянки, але шлях був дуже не простий. Не можу повністю заперечити свій перший пост, бо: 1) довелося дуже сваритися; 2)про сервісний центр ми так і не отримали інформацію, щоб самостійно їм зателефонувати (тому не можу перевірити якісний він чи ні). Отже, результат. Зіпсований настрій і враження про магазин. Позитивний момент - повернені кошти. Висновки про співпрацю з магазином робіть самі.
7 липня 2022 Відповісти
Vlad Arhipovets не рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Жорсткий диск Toshiba MQ01ABD100, Замовлення №38030

Не сподобалося: сервісна підтримка

Купував жорсткий диск (заказ 38030). Диск отримав, але він був без заводської упаковки, просто замотаний в пузирчятий целофан. Ніяких документів та гарантійних талонів. Прохання повідомити про формат данної упаковки та умови звертання в гарантійний сервіс (в разі необходності), якщо в мене немає ніяких документів. Дякую.
Відповідь представника «Setevuha»
Доброго дня. З приводу упаковки - ця модель поставляється у Bulk Pack, тобто декілька десятків дисків у одній упаковці, вони не мають індивідуальної упаковки. Також звертаю Вашу увагу, що товар повністю офіційний і Ви можете звертатись в авторизований сервісний центр по серійному номеру. Дякуємо за Ваш відгук.
Игорь igorbullz не рекомендує цей магазин
29 березня 2022

Купив: tplink re330, Замовлення №137429

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Setevuha»
Доброго дня. Приносим извинения за предоставленные неудобства. Действительно, отправка товара планировалась на следующий день, товар находился на складе партнеров, на момент открытия магазина об изменении в графике работы склада мы не знали. Ранее склад работал каждый день, а стал работать раз в неделю. Прослушав разговоры, мы выяснили что: На следующий день после запланированной отправки менеджер сообщил о переносе в связи с длительным перемещением товара от поставщика. Более звонков о переносе не было, а тем более не говорили что "забыли отправить." Через день после этого звонка было обращение на возврат средств. Платежное поручение банку на возврат средств было отправлено в тот же день, деньги списаны с нашего счета. Возврат был полностью проведен. (банк перечисляет средства от 1-го до 5-ти рабочих дней, к сожалению на скорость работы банка мы повлиять не можем). На следующий день после обращения на возврат средств было общение с другим менеджером, который не владел информацией по этому заказу и попросил продублировать информацию на электронную почту почту, так как помимо информации о возврате был запрос на то, куда можно пожаловаться на работу магазина. Благодаря Вам дополнительно была проведена работа по обновлению графика и условий работы всех складов и внесены соответствующие изменения в базу для более корректного отображения сроков поставки. Спасибо за оставленный отзыв, благодаря Вам мы становимся лучше.
Стас Криворот рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Электрочайник Redmond Silver 1.7 л (RK-G187), Замовлення №36800

Замовляв електрочайник. Ціна, якість відмінна. Дуже відповідальний продавець.Надали консультацію, допомогли з вибором, пояснили як працює.На всі мої запитання отримав вичерпну відповідь. Рекомендую.
Анна Вартик рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Плита Gorenje KS6350WA (KS6350WA), Замовлення №36752

Купили плиту, была хорошая скидка!. Подкупила сама акция и наличие сервисных центров самого бренда. Все привезли, установили, подключили, все работает хорошо.,
Оксана Гуровая рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Кофеварка Reca (RHB45)

Для меня самое главное,чтоб мне помогли с выбором . Была на днях в этом магазине , не могла определиться с кофеваркой , благодаря отзывчивым консультантам и способностью объяснить на понятном мне языке , я остановилась на модели кофеварка Reca (RHB45) которая меня устроила . В магазине очень хорошая атмосфера, хочется приходить к таким вежливым консультантам ещё и ещё !
Максим Пасичный рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Плита Electrolux (RKR540200X), Замовлення №000466

Отличный сервис! Быстрая и понятная консультация, цены ниже чем в других магазинах)
Благодарим за оставленный вами отзыв! Обращайтесь к нам еще)
Pavel Vanagel не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Хотів купити: Аккумуляторная батарея CSB AGM 12В 12 Ач (GP12120F2)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Сделал заказ. Но товара нет, предлагают более дешевый аналог по той же цене. Стандартная практика заманивания на сайт.
Відповідь представника «Setevuha»
Доброго дня. Приносим извинения за сложившуюся ситуацию. Мы разобрались почему на сайте отображалась не верная информация. К сожалению наличие и цена были ошибочно указаны от товара другого производителя с одинаковым артикулом. Сейчас цена и наличие отображаются верно. Спасибо за оставленный отзыв, благодаря Вам мы становимся лучше.