Дмитро_ не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Хотів купити: Електрочайник Magio Red 1.7 л

SanSanuch рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Акустична система JBL ( JBLBOOMBOX3SQUADEP ), Замовлення №ИМ-46226

Все сподобалось, доставили вчасно.
Типичный покупатель не рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном SkullCandy Stim Red/Burgundy/Red S2LHY-K570

Cергей Пархоменко рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Генератор бензиновий MaXpeedingRODS 3.2 кВА (MXR4500i), Замовлення №n321065

Магазин рекомендую, генератор чудовий!
RK рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Зарядний пристрій ACCLAB (1283126538841, Замовлення №145267

Замовив товар на сайті - все просто, без проблем. Цього ж дня зателефонував менеджер - домовилися про умови оплати та доставки, знову все просто, зрозуміло та ввічливо. Отримав товар у домовлений термін (на вимогу відправника посилку зберігали вісім днів - так, що було достатньо часу забрати її). Тільки от на сайті магазину в історії замовлень стоїть стан "в процесі" після оплати товару та після його одержання.
Дима Романченко рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit GTS 4 Infinite Black, Замовлення №0009387

Замовив смарт годинник і вже на наступний день отримав свій товар на відділенні НП. Товар прийшов неушкодженний. Дякую за оперативність!
Виктор Жмутов рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Щітка склоочисника Bosch Aerotwin безкаркасна 650/450 мм 2 шт. (3397118912), безкаркасні двірники Bosch 3397118912, Замовлення №ИМ-44982

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Yana Bortsova рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Варильна поверхня Grunhelm GPC 3203 BE, Замовлення №ИМ-45067

Замовляю в магазині не вперше, дуже подобається Ваше обслуговування, та вчасна доставка. Варильна поверхня приїхала ціла і неушкоджена, працює добре. Дякую, обов'язково робитиму замовлення ще
Юрій не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Автомобільний акумулятор ENRG START&STOP AGM 70 А/год AGM 12 В (ДxШxВ: 278x175x190 мм) (ENRG57090107, Автомобільний акумулятор ENRG START&STOP AGM 70 А/год AGM 12В, Замовлення №125598

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Павел Ряполов (nektarin) рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Powercom Vanguard (VRT-2000 Schuko), Замовлення №0003065

Замовляв товар, дізналися для мене всі подробиці. Через блекаути були проблеми з відвантаженням, але кожного дня телефонували та інформували, щоб я не подумав що про мене забули. Мені не підійшов товар, але з поверненням не було жодних проблем, все було зручно та вчасно. Магазин рекомендую.