Max Kolbaskin не рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Хотів купити: Автомобільний акумулятор Bosch 6СТ-70 S4 Silver (S40 260)

Цена на hotline не соответствует. Хотел купить, набрал, сказали нет в наличии. Попросил убрать наличие с сайта, но к ночи так и не убрали. Привлекают народ на сайт, а по факту товара нет. Потерял время.
Відповідь представника «Setevuha»
Доброго дня. Приносим извинения за предоставленные неудобства. К сожалению в связи с ситуацией с электричеством спрос на аккумуляторы сейчас высокий. В связи с этим наличие товара на складе может меняться каждые несколько часов и в связи с отключениями света наличие не удается оперативно изменить. Сейчас наличие по этому аккумулятору на сайте указано верно. Спасибо за оставленный отзыв, благодаря Вам мы становимся лучше.
formbeton не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB Black (SM-A336BZKG), Замовлення №142669

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Александр Кучковский не рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Хотів купити: dxracer, Замовлення №142506

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Андрій Капетій рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Газова плита - RKG500002W, Замовлення №42858

Гарне обслуговування та швидка доставка)) Рекомендую)
Рома Романенко рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 8248 BV, Замовлення №41685

Робота менеджерів на високому рівні. Пральну машинку отримав вчасно та без пошкоджень. Покупкой в данному інтернет-магазині задоволений!
nGray не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Хотів купити: Патчкорд Ritar FTP Cat. 6 5 м PVC (PCR-CU6/5Be), Замовлення №141860

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Замовив 5 патч-кордів 17.11.2022 11:30. Одразу оплатив онлайн. 1. Вказано Оплата карткою (0%), але було знято комісію 1,8% 2. Товар ніби є в наявності, але одна позиція (Ritar) десь на дальньому складі і чекати треба "приблизно 2 тижні". 3. Дві інші позиції в наявності, але відправлять їх лише через 4-5 днів, бо вони також на складі Єдиний плюс, що самі запропонували повернути оплату і гроші повернулись через кілька хвилин (швидше це заслуга платіжної системи). Не рекомендую.
Yurii Honcharenko не рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Хотів купити: MSI MPG Z790 EDGE WIFi

Вони спеціально виставляють майже кожного дня, що в них в наявності є ця материнка. А коли телефонуєш, то кажуть «ой, це ми помилились. У нас нема її». Ні в кого нема її ще, а вони виставляють щоб бути єдиними в списку. А ще в них на сайті в зверненні треба вказати емейл, але ввести можна тільки цифри (привіт верстальщикам) Будь ласка, не виставляйте оголошення більше з цією материнкою, бо ви тільки більше трігерите
Відповідь представника «Setevuha»
Доброго, вкажіть будь ласка номер замовлення який Ви залишали на сайті.
Олександр рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Духовка Grunhelm (GN3502ARC), Замовлення №40784

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовляв духовка Grunhelm. Менеджер швидко передзвонив, доставили вже наступного дня! Водій за годину перед приїздом передзвонив, Всім задоволений, Рекомендую!!!
Відповідь представника «Setevuha»
Дякуємо за Ваш відгук! Чудово, що Ви задоволені, такі відгуки мотивують нас ставати ще краще :)
Руслан рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Пральна машина Gorenje WHE60SFS (WHE60SFS), Замовлення №40765

Відмінний магазин, товар повністю відповідає заявленому, приємний та професійний персонал, доступні ціни. Дивно, що маловідомий. Кур'єри ввічливі та готові йти на зустріч за часом доставки!
Дмитро рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Хотів купити: Процесор AMD Athlon X4 970

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна виявилася на 200грн більша. Нема ніякого листа на пошту чи смс при створенні замовлення