Егор рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2020 Wi-Fi 64GB Sky Blue (MYFQ2), Замовлення №686880

Сайт - справжня радість для очей. Кожна сторінка, немов мистецтво, викликає бажання досліджувати та знаходити нові яскраві знахідки. Зручний пошук і цікаві категорії роблять шопінг захоплюючим. Упаковка вражає своєю оригінальністю. Кожна коробка як маленьке творіння мистецтва, а колірні комбінації роблять її справжньою казкою. Розпаковувати посилку - це, мабуть, ще одне задоволення від покупки.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Егор, добрий день! Дякуємо за відгук!) Дуже приємно, що Ви відмітили роботу нашого сайту skay.ua, стараємось для Вас!) Чекаємо на нові замовлення від Вас!)
Alexandr Vinokur рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black, Замовлення №607401

Чудовий маркет!!! Піднявся за останні роки!!! Швидке замовлення і доставка і якість товару та обслуговування + бонуси постійним клієнтам і акції та знижки. Приємно вражений!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Олександр, добрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Ви залишились задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua) Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів)
Віктор рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB Marvel’s Spider-Man 2 Bundle (1000039695), Замовлення №677565

Хочу поділитися приємним враженням від моєї останньої покупки у вашому магазині. Обслуговування було дуже доброзичливим і професійним, що зробило мій візит надзвичайно приємним. Товари, які я придбав, виявилися якісними, і вибір в магазині вражає своєю різноманітністю. Дякую за приємний досвід покупки, і я з нетерпінням повернусь за новими покупками у майбутньому.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Віктор, добрий день! Дякуємо за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua) Грайте з задоволенням!)
Лариса рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №677174

Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Лариса, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно знати, що своїми стараннями ми змогли порадувати Вас і зробити Вашу покупку приємною) Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів) Замовляйте ще;)
Alice Azorova рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №555219

Шивдка відправка, швидко відповідають ввічливі менеджери. Всім задоволена!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Alice, дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою) Замовляйте ще;)
Олена рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №676401

Заклад хороший, адекватні ціни багато консультантів які завжди порадять розкажуть; ну найкращий консультант Ярослав дай Бог йому здоров'ячко!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Олена, дякуємо за ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені не лише покупкою, а й роботою наших спеціалістів. Чекаємо на нові замовлення;)
Bizoxi рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Масажний комір Xiaomi Momoda Neck Massager SX336 Green, Замовлення №534112

Хороший сайт, удобная оплата, быстрая доставка. Рекомендую.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук! Чекаємо на нові замовлення;)
Євгеній рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: EA SPORTS FC 24 PS4, Замовлення №______

Двічі робив онлайн замовлення в даному магазині і двічі все було виконано швидко і якісно. Сервісом залишився задоволений як і якістю товару. Ціни на деякі позиції помітно нижчі від цін великих торгових мереж. Можу рекомендувати.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Євгеній, дякуємо за відгук! Цінуємо Вашу довіру, раді старатися для вас)
Катерина рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №676455

Ціна, якісний товар, кваліфікований персонал. Чистота в торговому залі.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Катерина, добрий день! Дякуємо за відгук. Дуже раді, що Вам сподобались наші ціни та сервіс) Чекаємо на Вас знову)
Андрей рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB , Замовлення №089090

Хороший магазин, персонал, відправили на наступний же день. Але трохи зіпсувало враження те що, перепитував двічі про модель, казали що вона європейська, прийшла чомусь с американською вилкою
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Андрій, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Працюємо якісно для наших клієнтів! Будемо раді новим замовленням від Вас)