Алина рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 8/256GB Grey, Замовлення №720588

телефоном задоволена, доставка швидка, ціна адекватна
Vyacheslav Gudzenko рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray (CP.OS.00000284.01), Замовлення №720769

Все добре, консультати все пояснили і проконсультували, стадікам працює добре
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування моноподом-стабілізатором :)
Roman Shchuckiy рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band S/M (MR9U3), Замовлення №717709

Великий вибір товарів із різних категорій та зручний інтерфейс сайту роблять мої покупки легкими та приємними. Ще одним плюсом є швидка доставка і дружній підхід персоналу. Я в захваті від моїх покупок тут!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Роман! Дякуємо за ваш відгук та покупку! Користуйтесь смарт-годинником з задоволенням:)
Сергій Дятленко рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №716873

Тут я завжди знаходжу не лише товари, але й відчуття радості від покупки. Їхній асортимент завжди дивує своєю різноманітністю та оригінальністю. Це місце, де кожен може знайти щось особливе для себе
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Сергій! Дякуємо за відгук! Приємного користування смартфоном:)
Ирина Тарарака рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Ice Blue, Замовлення №717911

Дуже ціную екологічно чисту упаковку та відповідальний підхід магазину до навколишнього середовища. Це робить покупки ще більш приємними
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за ваш відгук та покупку! Користуйтесь смартфоном з задоволенням:)
Віталій рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №716326

Користувалися послугами цього магазину декілька разів. Асортимент товарів не дуже великий, але можна зробити замовлення під заказ. Персонал допомагає консультаціями
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Віталій! Дякуємо за зворотній зв'язок. Раді знати, що Ви задоволені покупкою:) Раді старатись для Вас;)
nizhynkrai рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Lavender (SM-S911BLIG), Замовлення №113827

Замовляла телефон онлайн з доставкою в Київ. Замовлення відправили в той же день. Розмова з консультантом була приємною. Телефон прийшов в заводському пакуванні, жодних недоліків не виявила, тому всім дуже задоволена. Дякую магазину за роботу!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви задоволені покупкою:) Приємного користування смартфоном:)
Олександр рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №717594

Чудові акції та знижки! Зміг заощадити значно, роблячи покупки тут, і якість обслуговування не постраждала. Дуже задоволений!
Кирило Мазур рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256GB Titanium Gray (SM-S928BZTG), Замовлення №716360

Здійснюю покупки в цьому магазині не вперше і можу залишити тільки позитивні відгуки!
ДмитроМ рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Porcelain, Замовлення №42423423423

Рекомендую, телефон прийшов як і домовлялись, з непошкодженою упаковкою. Все супер, працює. Ціна найкраща! Колір порцеляновий це просто вау!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за відгук! Приємного користування смартфоном:)