Євгеній Могіль рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №703962

Якість обслуговування на високому рівні! Замовлення прибуло вчасно, упаковане дуже надійно. Товари відповідають заявленій якості. Магазин, на якому можна покладатися.
Ярослав Захаревич рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Bay, Замовлення №703231

Знову задоволений покупкою в цьому магазині! Доставка була оперативною, упаковка — надійною. Кожен товар виглядає так, як описано на сайті. Вражає співвідношення якості та ціни. Обов'язково звернуся сюди ще раз!
Arsen Tartan рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Black (BHR5970GL), Замовлення №911820

Перше що зауважу - замовлення не пройшло гладко Друге - сервіс, це не про безпомилковість, це про відповідальність за результат і націленість на клієнта Третє - можу точно рекомендувати цей магазин як класний клієнтоорієнтований сервіс
Alexander рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №704446

Швидка доставка і безпроблемна оплата. Замовлення надходить швидко, а оплата проходить без непорозумінь.
Микола рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №704272

Все, що люблю в цьому магазині - це різноманітність. Тут завжди можна знайти щось нове та цікаве, навіть коли шукаєш щось конкретне
Victor Sh рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Xiaomi Poco F5 8/256GB Black NFC (EU), Замовлення №573707

Гарний сервіс. Вічлива менеджер. Все пройшло, як було обумовлено. Швидко відправили, та було доставлено. Товарний чек присутній. Нема жодних нарікань. Успіхів магазину.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Віктор! Дякуємо за Ваш відгук! Раді старатися для Вас:) Приємного користування смартфоном:)
Жанна рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №677410

Я просто захоплена покупкою в цьому магазині! Великий вибір товарів та високоякісний сервіс, що працює на висоті, роблять його найкращим магазином для онлайн покупок. Незалежно від того, що ви шукаєте, ви знайдете його тут у цьому магазині.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Жанна! Дякуємо, що обираєте наш магазин) Нехай покупка радує і слугує вам довгі роки)
Андрей Ткаченко рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Чохол-клавіатура для планшета Apple Magic Keyboard Folio for iPad 10th gen. (MQDP3), Замовлення №677848

Вже десятки разів користуємося послугами цього виняткового магазину, і можемо впевнено заявити, що якість обслуговування тут завжди на вищому рівні! Цього разу ми знову вирішили скористатися їхньою онлайн платформою, і залишилися вражені швидкістю та ефективністю обробки замовлення. Рекомендую з упевненістю, ви не пошкодуєте!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Андрій! Дякуємо Вам за відгук! Ми раді, що ви залишилися задоволені своєю покупкою у нашому магазині Skay.ua) Чекаємо на нові замовлення від Вас)
Anastasiia Krupelnytska рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Xiaomi телефон

Керівництво підійшли відповідально до вирішення виникненої проблеми. Рекомендую
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Анастасія, дякуємо за відгук! Раді знати, що Ви задоволені покупкою)
Андрій рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Corrale HS07 Vinca Blue/Rose (426145-01), Замовлення №677606

Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Андрій, добрий вечір! Дякуємо за Ваш відгук! Дуже раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua) Чекаємо на нові замовлення)