diesel_power рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Планшет Blackview Oscal Pad 18 12/256GB Blue, Замовлення №714951

Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук!:) Раді що вам усе сподобалося:)
live7878 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №4000769124

Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Ми звернемо увагу на цю ситуацію і зробимо все можливе, щоб подібні помилки більше не повторювалися.
Ирина рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ C400 (MJSXJ11CM, BHR5316CN), Замовлення №706087

Великий вибір техніки для дому: телефони, телевізори, самокати, розумна техніка для дому. Зручне розташування та великий магазин
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Ірина! Дякуємо за відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині:) Чекаємо на нові замовлення;)
Катерина рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №706132

Бажаю вам подальших успіхів у вашій роботі та процвітання вашому магазину. Я вдячна за вашу високу якість обслуговування та відданість клієнтам.
litteratum не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Realme C55 6/128GB Rainy Night, Замовлення №819214

Продали Realme c55 зроблений для рос ринку. Попередження на сайті не було. Оператор також не попередила. Сам телефон нормальний (виглядає як новий, працює без проблем). Проте магазин ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ попереджати про таке! Тому магазин рекомендувати не можу.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Вітаємо. Дуже прикро, що у вас залишилось погане враження від нашої компанії. Зі свого боку ми зробили все можливе, щоб виправити ситуацію. З вами зв’язався керівник і запропонував повернути кошти за телефон та компенсувати вам незручності, але ви відмовились від усіх пропозицій. Сподіваємося ви передумаєте і це позитивно вплине на вашу оцінку.
Тобто ваші телефони не для ринку України а для рашки?
9 лютого 2024 Відповісти
Немає ніякої різниці головне щоб не для азійського ринку - там є проблеми з частотами.
9 лютого 2024 Відповісти
litteratum відповів на коментар Ivan Besarab
Як мінімум, треба вручну видаляти рекомендації рос. програм. В мене на телефоні була папка "Обязательное" з десятком рекомендованих програм як от "Гос услугі", "Яндекс" і т.п.. + Ми не можемо точно знати що пхають в ті телефони. Жодних підозрілих процесів я не помітив, але чи можемо ми бути на 100% впевнені щодо апаратної частини? Тому я б не сказав що "немає ніякої різниці". Різниця точно є, питання лише в тому наскільки вона критична.
10 лютого 2024 Відповісти
Наталія рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №706130

Великий магазин сучасної побутової та комп'ютерної техніки! Приємно вразив обслуговуючий персонал, не набрилали, але при першому ж зверненню надали кваліфіковану допомогу!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Наталія! Дякуємо за відгук! Раді дарувати нашим клієнтам чудові емоції :) З нами яскраво та безпечно:)
Andriy Gladyshko рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №706105

Одразу після здійснення покупки я отримав детальну інформацію для відстеження мого замовлення. Це забезпечило мені спокій, дозволивши знати, де знаходиться мій товар і коли я можу його очікувати.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Андрій! Дякуємо за відгук! Раді дарувати нашим клієнтам чудові емоції:) З нами яскраво та безпечно:)
Артем Товкач рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №706139

Цей магазин виявився дуже надійним, з високим рівнем обслуговування та відмінною якістю товарів. Весь процес, від вибору до доставки, був легким та зручним, що зробило мою покупку безтурботною.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Артем! Дякуємо за відгук, намагатимемось і надалі радувати вас :)
Юрій рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Silver Aluminum Case w. Storm Blue S. Band - S/M (MR903), Замовлення №706102

Купував смарт-годинник. Все сподобалось. Дуже великий вибір техніки. Якісна консультація по товару. Рекомендую.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Юрій!:) Дякуємо за ваш відгук. Цінуємо вашу довіру до нашого магазину. Окремо дякуємо за рекомендацію!:) Чекаємо на нові замовлення від Вас:)
Олена рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №703628

Мені подобається ставлення консультантів до клієнта. Це той випадок, коли працівник дійсно щиро радить товар згідно запиту клієнта, відповідає на всі питання і надає необхідну інформацію.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Олена! Дякуємо за покупку! Раді дарувати нашим клієнтам чудові емоції :) Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів;)