Vitaliy рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Maxxter NEOS III Blue, Електроскутер Maxxter NEOS III Blue, Замовлення № 92706

Рекомендую, вчасно відправили замовлення.
Відповідь представника «Твій Дім»
Дякуємо, Віталій, за приємну співпрацю. Гарного дня і мирного неба, чеаємо Вас знову і отримайте знижку на наступне замовлення.
Наталя рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Настільна індукційна плита Ventolux TI 1 TC, Замовлення №90649

Гарний магазин. Товар якісний. Користуюся вже майже місяць із задоволенням. Ще й була невелика, але приємна знижка)
Олександр Тітов не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Lenovo LP5 Black, Замовлення №91253

Oleksandr__ не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: підставка під ноутбук, Замовлення №не зберігся

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Вкрай не рекомендую магазин: строки доставки не відповідають обіцяним - 3 дні доставки по області, так на третій день вони ще й навіть не відіслали товар; кошти за передплачений товар не повертають й досі, пройшло вже три тижні.
Artem - не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Кронштейн Gembird MA-DA2-02 , Замовлення №89593

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замови цей кронштей, збирав по інструкції яка йде у комплекті, на початку було добре, тільки діло дійшло до втулок які регулють положення монітору почались проблеми, 1 з них встала як потрібно, а інша мала завеликий діаметр, ніяк не регулювалась і вільно крутилась, така сама історія з втулками які регулюють висоту монітору, ну і на останок, в комплекті нема потрібного болту який потрібно використовувати при кріплені на стіл.
Евгений рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Anker Soundcore A20i Black, Замовлення №88927

Замовив в суботу, в понеділок відправили. Забрав, перевірив - мабуть кращий звук за ці кошти. Єдине що не побачив чеку, але то вже дрібниці за ці кошти, могли й забути. Загалом всім задоволений, рекомендую до співпраці.
Yevheniia Iurchenko рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Витяжка вбудована Cata GT Plus 45 WH (02030007), Замовлення №88761

Дуже дякую за допомогу та консультацію менеджеру, мене інформували по кожному етапу.
Алексей Болото рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Бесперебійник LogicPower LP-1700 VA, Замовлення №86736

Магазин сподобався, булай найнижча ціна, яка відповідала дійсності, товар відправили в термін, який був зазначен при замовленні. Обов'язково ше раз звернусь до цього магазину.
Андрей Крупенко не рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Nothing Ear (1) White

Заказал себе наушники TWS Nothing Ear (1) по цене ниже чем в других магазинах, а прислали TWS Nothing Ear (stick) которые заметно дешевле стоят. Потратил свое время, отказался от товара на новой почте
Alexander Novossad рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Кофемолка Delonghi KG 520.M., Замовлення №87208

Добрий день! Замовляв кавомолку "Delonghi KG 520.M." - додатком до своєї кавомашини "DeLonghi Dedica 685". Жінка з фірми пердзвонила й попередила, що надішлють з Запоріжжя (до Києва). В той самий день зробив переказ грошей у МоноБанку й отримав товар післязавтра ("НоваПошта"). Жодних проблем з організацією та пристрієм. Усяко рекомендую співпрацю! :-)