Люба Коцеруба рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №12111053

Дякую за оперативність, дуже приємні консультанти в Інтернет- магазині. Приїхав такий потрібний товар на допомогу в цей непростий час.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Дякую, що вибрали наш магазин. А також що знайшли час на відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та нашою роботою. Будемо із задоволенням чекати від Вас нових замовлень. Всього найкращого.
snsf рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Optima Стекло защитное для Samsung J710 J7 2016, Захисне скло для телефону Optima Стекло защитное для Samsung J710 J7 2016 (44802), Замовлення №11312048

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Дякуємо за Ваш позитивний відгук.
ВікторіяСт рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Смартфон Nokia G10 3/32GB Blue, Замовлення №10812023

Швидке якісне обслуговування.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Дякую, що знайшли час поділитись Вашим досвідом. Ми раді знати, що клієнти залишаються задоволеними нашою роботою. І сподіваємось на подальшу співпрацю. Усього Вам доброго.
forkom не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Хотів купити: realme Buds Air 2 White, Навушники TWS realme Buds Air 2 White

Намагався купити навушники доні на св. Миколая. Замовив. Згідно умов реалізації я міг купити цей товар лише в Смартплазі (Київ), самовивозом. Мені туди їхати 70 км. Обрав день, приїхав. А навушники виявились розпакованими в бракованими. Я їх не взяв. Прокатався півдня дарма. Зателефонував вирішити питання. Попросив відправити мені Новою Поштою з іншого міста. Мені відмовили. Тому пишу негативний відгук.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Наскільки нам відомо, товар був запечатаний і розкривався при Вас для перевірки. Прикро, що дані навушники не підключилися до Вашого пристрою. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Всього найкращого.
Ostanchuk_Dima рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Замовлення №10109023

Заказал самовывозом с магазина, товар был запечатанный, сертифицированы. Цена соответствует заявленной.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Дякуємо, що вибрали наш магазин, а також, що знайшли час на відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та нашою роботою. З задоволенням чекатимемо від Вас нові замовлення. Всього найкращого.
Слава Бондаренко не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Планшет Apple iPad 10.2

Сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив товар, консультант передзвонив і підтвердив замовлення. Через пів дня замовлення скасували. За останні 3 місяці це вже третій випадок із замовленнями, коли мені відмовляють. Я так розумію, це увійшло у звичку магазину, відмовляти клієнту у замовленнях. Усім не рекомендую користуватись послугами цієї контори.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Інформація передана керівництву для розгляду та вживання необхідних заходів щодо покращення якості обслуговування. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Надалі також гарантуємо високий рівень обслуговування та сподіваємось на взаємовигідну співпрацю з Вами. Всього найкращого.
Dmirty Belogurow не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Хотів купити: REDMI POWERBAK 10000, Замовлення №12811030

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «TTT.UA»
Alex Devil не рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A22 4/64GB White (SM-A225FZWD)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не рекомендую данный магазин минут 15 слушал в чём разница между двумя телефонами в итоге они мне сказали что эти телефоны не отправляют в другой город так как у них осталось по одному экземпляру в магазине. Так возьмите их уберите с интернет-магазина либо допишите что их можно купить только в магазине и укажите адрес. Мой вам совет обращайтесь лучше в проверенные интернет-магазины доставка очень быстро и проблем в этом нету чтобы отправить в другой город.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Просимо вибачення за доставлені незручності. Якщо товар значиться тільки в магазині – товар доступний самовивозом з магазину, про що зазначено на сайті, з переліком міст та адрес де доступний цей товар. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на ваше ставлення до компанії загалом. Дякую Вам за відгук.
Michael Rakoczi рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Карта пам\\\'яті Samsung microSDXC 128GB EVO Plus UHS-I Class 10 (MB-MC128DA/RU / MB-MC128GA/RU ), Замовлення №176679

Все ок
Відповідь представника «TTT.UA»
Karma Dorje не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Honor band 6

Компанія пропонує самовывоз з Обухова. В Київ не доставляють. На питання, чи можна скористатися новю поштою або іншими компаніями з доставки, відповіді я не отримав.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Просимо вибачення за доставлені незручності. Якщо товар значиться лише у магазині – товар доступний самовивозом з магазину, що зазначено на сайті у картці товару і за оформленні заказа. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Дякую Вам за відгук.
Звучить непереконливо. В той час коли всі компаніїї намагаются за будь яку ціну продати товар, ttt.ua відмовляється його просто надіслати. Я навіть не буду писати свої припущення про таку неординарну бінес-модель. Звичайно, можна купити товар в іншому магазині, багато хто продає дешевий китайській крам і не пропонує їхати за ним в інше місто:)
14 листопада 2022 Відповісти