Simply1 не рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Хотів купити: SSD накопитель Samsung T7 1 TB

На хотлайне - все в наличии! А на сайте - нет в наличии! Зачем так подставлять???
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Так дійсно, товар вже відсутній в наявності. Нажаль наш магазин ще не відновив роботу в повному обсязі. Приносимо вибачення за незручності, та чекаємо Вас в наших магазинах.
Іван не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 лютого 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S21+ 8/256GB Phantom Black (SM-G996BZKGSEK)

Зайшов в магазин 31 січня і була акція - 7000 на цей телефон ще 6 днів. Зайшов 2лютого на онлайн сервіс акції вже немає. Як так люди на щось розраховують
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дана акція була загальнонаціональною. Рішення про дострокове припинення, у всіх магазинах, було направлено представництвом Samsung Electronics. Просимо направити ваше звернення, із контактами для зв'язку, на email магазину samsung@protoria.ua Приносимо вибачення за незручності.
mark.konoplyasss не рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Samsung m21

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Додатковий рік гарантії надає не магазин, а безпосередньо представництво виробника. Дійсно під час консультації не можливо проговорити всі умови експлуатації пристрою. Саме тому разом з товаром надаються документи в яких це регламентовано. Умови активації та використання сертифікату вказані безпосередньо на сертифікаті. Там прописано про необхідність активації додаткового року гарантії, та зазначені контакти. Приносимо вибачення за незручності. Будемо раді бачити Вас в наших магазинах.
Мы все взрослые люди, в комплекте идет кипа документов к телефону, и мне интересно увидить вживую человека который все эти кипы документов читал, тем более про активацию написано мелким шрифтом и в .....адцатом пункте -"наверное для удобства клиента, этаки новая клиентоориентированность". В целом политика понятно, сами все изучайте, никто ничего вам не должен, главное деньги отдайте и дальше нам все равно, но при продаже громко скажем, что у вас есть +1 год гарантии, но тихо промолчим, что вы ее использовать не сможите, так как никто все бумажки не перечитывает от комплекта телефона, красиво, что тут сказать.
12 січня 2022 Відповісти
Руслан Андрушко відповів на коментар mark.konoplyasss
на сайте черным по белому написано что доп год надоактивировать
11 травня 2022 Відповісти
Коли я заказував, то напису на сайті не було,напевно після скарг, вони написали
12 травня 2022 Відповісти
litvcom не рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm Silver (SM-R890NZSA)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Так як клієнти, купуючи товар, бажають щоб перший раз коробку відкривали у їх присутності, для ознайомлення товар представлено на вітрині. Ми обов'язково проведемо роботу з персоналом магазину, для того щоб у наших клієнтів залишились найкращі враження. Чекаємо в наших магазинах, та бажаємо приємного користування товаром.
Nick Winner рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 White (SM-R177NZWA), Замовлення №1782907

Сайт трохи підтуплює, якщо сидіти через телефон. Але саме замовлення проходить швидко Доставка в магазин пройшла швидко В магазині все перевірили, і привітний персонал.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за те, що обрали наш магазин.
Артур не рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 44mm Green (SM-R870NZGA), Замовлення №1745766

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Периодически звонил чтобы уточнить наличие товара по предзаказу, каждый раз обещали перезвонить, кроме последнего раза, когда сказали что мне звонили, а я отказался. Звонки на горячую линию и в сам магазин ни к чему не привели, обращение на официальную почту представительства в Украине осталось без ответа.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Магазин телефонував всім клієнтам після поставки товару. Нажаль після закінчення терміну видачі передзамовлення, видати товар неможливо.. Приносимо вибачення за незручності.
Самый недобросовестный продавец, с которым я когда-либо сталкивался. Мало того, что не выполняете свои обязательства, так ещё и меня пытаетесь заставить поверить в свое враньё. Если бы вы были заинтересованы в решении данной ситуации, могли бы ответить на мое письмо, которое было отправлено вам вначале появления этой неприятной ситуации. Кстати, сотрудники магазина, после появления данного инцидента, также обещали мне перезвонить, результат один и тот же. Я бы мог вам предоставить распечатку звонков от оператора, которая подтверждает мои неоднократные обращения по поводу сроков доставки предзаказа и отсутствие звонка из магазина о поступлении предзаказа. К тому же, судя по отзыву ниже, я не один такой, кому магазин так и не сообщил о поступлении предзаказа. И вишенка на торте - в истории заказов отображаются только одни часы, хотя было заказано двое.
30 листопада 2021 Відповісти
23 листопада 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A03s 3/32GB White (SM-A037FZWD), Замовлення №1779322

Здійснив і підтвердив замовлення, але його мені так не відправили (телефон на подарунок). Подзвонив оператор і вирішили питання.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Дякуємо що звернулись до нашого магазину.
Роман Шилин не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Хотів купити: Мобильное устройство Samsung Galaxy Watch 4 Classic Black 46mm (SM-R890NZKASEK), Замовлення №1742860

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за звернення. ми передали інформацію адміністрації магазину, для вирішення проблеми. Приносимо вибачення за незручності.
Олександр Аронець не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2021

Хотів купити: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE Black (SM-R895FZKA)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Добрий день! Тут нижче писали про два тижня очікування, а я вже місяць очікую по передзамовленню galaxy watch4, хоча початковий крайній термін видачі був до 21 вересня. Щотижня ваші менеджери годують обіцянками і щотижня термін видачі подовжується ще на один тиждень! Дуже непрофесійно, тим паче, що у вас на сайті годинник "у наявності" і його легко купити! Мабуть, доведеться вертатись мені до garmin, хоча дуже хотілось спробувати з моїм galaxy s21 ultra саме годинник від samsung...
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дійсно по даній модифікації була затримка з поставками товару. Приносимо вибачення за незручності.
Анастасия Дончева рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52 SM-A525F 128Gb White, Замовлення №1738865

Спасибо большое за сервис! Товар доставили быстро, смартфон работает на ура. Ооочень довольна покупкой. Еще и 2 года гарантии, и купила отдельно услугу на негарантийные случаи! Только к вам теперь!
Добрий день. Дякуємо за відгук. Бажаємо приємного користування