amesch2009 рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Купив: SSD накопичувач Samsung 860 EVO 2.5 500 GB (MZ-76E500BW), Замовлення №113483

Спасибо. Все выполнено в срок.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим замовленням.
Grygoriy Volkov рекомендує цей магазин
1 серпня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M21 4/64GB Black (SM-M215FZKU), Замовлення №109858

Всё отлично- и товар и качество обслуживания. Рекомендую
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Григорій. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим замовленням.
kaspian рекомендує цей магазин
28 травня 2020

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm Black Aluminium (SM-R820NZKA)

Я всегда обращаюсь в данный магазин, если покупаю технику samsung. Отправляют товар очень быстро, практически ко всем товарам дополнительная гарантия на 1 год. С одним из заказов была проблема, но очень оперативно решили. Спасибо!
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрый день. Спасибо что выбрали наш магазин. Будем рады новым заказам.
Armadalider не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 травня 2020

Купив: Планшет Samsung Tab S6 Lite SM-P615 4/64 LTE Blue, Замовлення №1516489

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрый день. Спасибо что выбрали наш магазин. Действительно, согласно законодательства магазин должен заполнять гарантийный талон.Для этого нам необходимо открывать коробку. В вашем случае постараемся решить проблему индивидуальным подходом. Приносим извинения за неудобства.
Был приятно удивлен урегулированием вышеуказанного недоразумения со стороны интернет-магазина с сохранением действующих акций на момент оформления заказа. Устройство было получено самовывозом из Samsung Experience Store по адресу пр-т Степана Бандеры 21 с наличием целостности пломб на упаковке.
27 травня 2020 Відповісти
Brian_UIN рекомендує цей магазин
23 травня 2020

Купив: Чохол для смартфона Samsung G980 Galaxy S20 LED Cover Black (EF-KG980CBEG), Замовлення №101639

Магазин отличный, в субботу заказал чехол, в воскресенье уже мог забрать его на своем отделении "Новой Почты", быстро и без вопросов, рекомендую.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрый день. Спасибо что выбрали наш магазин. Будем рады новым заказам.
Андрей Лихасенко рекомендує цей магазин
20 квітня 2020

Купив: Карта пам'яті Samsung 64 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 EVO Plus + SD Adapter MB-MC64GA, Замовлення №96318

Все хорошо, товар устраивает. Только с доставкой ошиблись. Наверное коронавирус виноват ).
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Андрій. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим зверненням.
Oleksandr Spazhev не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 квітня 2020

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung 970 EVO 500 GB (MZ-V7E500BW)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Зробив замовлення в п'ятницю. Було вказано, що товар в наявності. Мені передзвонили, домовилися про доставку на середу. Пройшли вихідні. Товар на той час майже всюди розкупили. Мені передзвонюють і кажуть, що дистриб'ютори не зможуть доставити товар, через ситуацію, що склалася в країні. Найбільше обурило те, що товар на вихідних був в багатьох магазинах і було написано, що в наявності. А потім виявилося, що в наявності -- насправді десь там, на складах Samsung.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Олександр. Дякуємо за звернення в наш магазин. Приносимо вибачення за незручності. Дійсно, через форс мажорні обставини, не відбулась поставка данного товару. Ми працюємо над тим, щоб у майбутньмому бути краще готовими до подібних обставин.
Після коментаря, зі мною досить швидко зв'язався представник магазину і запропонував приємний бонус для залагодження ситуації. Приємно, що цінують потенційних покупців.
15 квітня 2020 Відповісти
Николай Щербинин рекомендує цей магазин
8 квітня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Black (SM-M315FZKU), Замовлення №92967

В целом доволен сервисом.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим зверненням.
Марина Бак-Кичка рекомендує цей магазин
27 березня 2020

Купив: Стиральная машина Samsung WF60F1R0E2WDUA

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрый день, Марина. Спасибо что выбрали наш магазин. Приносим извинения за неудобства, работаем над улучшением.
Забыла уточнить - гарнитуру прислали абсолютно бесплатно.
27 березня 2020 Відповісти
kaspian рекомендує цей магазин
28 лютого 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10e SM-G970 DS 128GB Yellow (SM-G970FZYD), Замовлення №89795

Быстро перезвонили подтвердить заказ, быстро отправили. Очень хороший магазин!
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим зверненням.