Натали Огулло не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 лютого 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G9980 16/512GB Phantom Silver

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Доброго дня шановна Наталія, дякуємо за звернення. Нам дуже прикро що ви отримали негативний досвід. Інформація по вашому замовленню: Ви відмінили своє замовлення. Магазин намагається з Вами зв’язатись щодо актуалізації. Ви не відповідаєте. Для вас замовлення не актуальне?
Заказ был сделан на другое имя, но телефон уже доставлен. Спасибо
5 березня 2021 Відповісти
Crucifer не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 грудня 2020

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Black (SM-M315FZKU)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

я б номінував сайт компанії на звання найгірший сайт у 2020. Все дуже сильно тормозить - по 20 секунд чекаєш доки застосується фільтр; деякі фільтри злітають, якщо змінити сортування; неможливо вибрати у фільтрі декілька пунктів одночасно, наприклад 6 і 8гб оперативної пам'яті. Просто жах
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за Ваш зворотній зв'язок. Ми робимо все необхідне, щоб ставати краще кожен день. На наступний рік у нас заплановано повне оновлення сайту. Сподіваємося, що він Вам сподобається
Тоді удачі вам. Не економте на веб-розробниках :) Зараз підбираю телефон для батьків, не виключаю, що придбаю телефон у вашому офлайн магазині
21 грудня 2020 Відповісти
brodovv рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Купив: Чохол для смартфона Samsung N770 Galaxy Note 10 Lite S View Wallet Cover Black (EF-EN770PBEG), Замовлення №122296

все добре, оперативно відзвонились, відправили.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим замовленням.
Alex не рекомендує цей магазин
13 грудня 2020

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S5e 4/64GB LTE Black (SM-T725NZKA)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Natali Stetsenko рекомендує цей магазин
5 грудня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Black (SM-M315FZKU)

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день, Наталія. Зв'яжіться з нами за нашою електронною адресою. Вкажіть номер замовлення та Ваші контактні дані. Ми б хотіли більш детально різібратись в ситуації. Дякуємо за звернення.
taras рекомендує цей магазин
14 листопада 2020

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 PRO 1 TB (MZ-V7P1T0BW), Замовлення №1578924

Гарний интернет магазин, товар приїхав в срок не ушкоджений гарантия повністю заповненна. SSD диск повністю робочий биос його бачить і це добре.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Andrew_D не рекомендує цей магазин
13 листопада 2020

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S7 Plus 128GB LTE Black (SM-T975NZKA)

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Для уточнення данних по ситуації, просимо написати номер Вашого замовлення та контактні данні на адресу магазину samsung@protoria.ua. Приносимо вибачення за незручності.
Магазин ніяк не вирішив проблему, а лише займається покриванням халатності своїх працівників, мотивуючи тим, що мені ніби то дзвонили. Притому, що в мене за жовтень-листопад жодного пропущеного дзвінка, чи смс сповіщення про спробу дзвінка, і я навіть був готовий надати деталізацію оператора. Пропонована знижка в 5%, що дорівнює 270 грн при ціні клавіатури в 5400грн. Тому робіть висновки коли захочете передзамовити щось від Samsung, тут ви лише втратите час і не отримаєте подарунок Дослівна відповідь яку я отримав: \"Магазин розглянув вашу скаргу. Так дійсно кількість планшетів була обмежена, по товару був певний дефіцит. Поставка декілька разів переносилась.Ми уточнили інформацію у магазину. Нам повідомили що коли планшет з’явився в наявності магазин вам телефонував але не було зв’язку. Нажаль період видачі передзамовлень вже закінчився, тому не можемо видати товар із подарунковою позицією.В якості компенсації за незручності можемо запропонувати купівлю товару зі знижкою 5%.\"
16 листопада 2020 Відповісти
rodion-z рекомендує цей магазин
17 жовтня 2020

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds+ Black (SM-R175NZKA), Замовлення №116455

Ніяких нарікань, все було відправлено в день замовлення
Oleg Know рекомендує цей магазин
13 жовтня 2020

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Black (SM-M315FZKU)

Оперативно вирішили всі непорозуміння
Pavel Khomenko рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Купив: Сушильна машина Samsung DV80M50103W, Замовлення №111895

Все отлично, доставка-обслуживание. Сушилка работает отлично