Анна Ферманюк рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Книга Стівен Кінг , Замовлення №29018381274

Чудова книга, окремий респект Епіцентру за швидке отримання товару.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування, будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Denis vi не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Хотів купити: Midea MCFD55320S-C

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент Ваше замовлення отримане. Сподіваємося, що Ви зможете змінити свою думку про наш сервіс. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Магазин принес свои извинения, пообещали доставку с бонусом
6 лютого 2024 Відповісти
Oldsmith рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: FAX Мило Банне 180 г 1 шт./уп. (8690506480912), Замовлення №31692117

Придбав мило, упаковка 180 грамів, що вказано і у найменуванні, і у характеристиках товару. По факту на упаковці написано 180 грамів, фактична вага 150 г. Звернення розглянули, запропонували або повернення товару, або знижку до 10% на наступне замовлення, відгук опублікували на сайті, тож питань до магазину немає.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Дякуємо за Ваше звернення. Ваш відгук буде опубліковано на сайті відповідно до черги найближчим часом. Ми високо цінуємо зворотний зв'язок від наших клієнтів, адже вони допомагають нам покращувати якість обслуговування. На поточний момент товар прибрано з нашого сайту для подальшого коригування характеристики, які очікуємо від постачальника. Для Вас погоджено індивідуальні умови на наступне замовлення. Сподіваємося, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс та скористаєтесь наданою пропозицією. Дякуємо за Вашу активну та небайдужу позицію.
aleks12 рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Скраб Чистая Линия Ідеальна шкіра 5 в 1 120 мл, Замовлення №10923006

Відповідь представника «Епіцентр»
Nikolay Romeiko не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Клавиатура игровая Logitech G815 LIGHTSPEED RGB Mechanical Gaming Keyboard GL Linear (L920-009008) b, Замовлення №31446677

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! У продовження телефонної розмови, дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності. Запевняємо Вас, що ми робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. У якості вибачення Вам було запропоновано індивідуальні умови на наступне замовлення. Будемо раді, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук.
mare не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Рідкий засіб для прибирання MEDICAL DEF Средство для дезинфекции MDA 72+ 1000 мл, Замовлення №30083717

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець, в продовження спілкування хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Після детального розгляду Вашого звернення були виявлені причини виникнення даної ситуації та застосовані заходи, які допоможуть у майбутньому уникнути подібних випадків. В поточний момент Вам погоджено індивідуальну пропозицію на наступне замовлення. Сподіваємося, що Ви ще зможете змінити свою думку про наш сервіс та скористаєтесь наданою пропозицією. Дякуємо за відгук та будемо раді подальшій співпраці!
Александр Бойко не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Морозильна скриня Gorenje FH21FPW, Замовлення №31012183

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Олександре. Нам шкода, що відбулась дана ситуація. У відповідь на Ваш відгук хочемо повідомити, що навіть якісний товар може бути із заводським дефектом. Пакування виробника нашими співробітниками не порушується. При отриманні товару, ми завжди рекомендуємо здійснювати огляд і перевірку товару.  Повернення та обмін товару здійснюється при умові, що товар не має недоліків, або на основі акту від авторизованого сервісного центру, в якому буде вказано, що товар підлягає обміну в торговій організації з причини не ремонтопридатності, або виробничого дефекту. Наш співробітник надав Вам контакти авторизованого сервісного центру, представник якого зможе здійснити огляд/діагностику товару і зробити висновок (акт), на підставі якого можна буде зрозуміти причину виникнення даного дефекту та варіанти урегулювання питання. Ваше звернення наразі опрацьовується нашим співробітником сервісного відділу, відповідь буде повідомлена додатково. Будемо вдячні Вам за розуміння.
Шановні представники "Епіцентр К", по перше чому ви не відповідаєте на претензію яку я вам надіслав на електронну пошту, з якою я прийшов в центр видачі епіцентр і ваші працівники які не знали що з нею робити, довго розмовляли по телефону з вашими представниками не прийняли претензію, і сказали надіслати на електронну пошту, Ваша відповідь на відгук суперечить сама собі: 1.Ви заявляєте що товар може бути із заводським дефектом і не дієте згідно Закону України "Про захист споживачів" 2.Був здійснений огляд в центрі видачі, що немає зовнішніх пошкоджень, але як ви уявляєте здійснити перевірку товару якщо потрібно його увімкнути щоб він працював 2-4 години щоб морозильній скрині набрати робочу температуру 3.Відповідно до пп. 12 ч.1 ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів» істотний недолік — недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижче наведених ознак: а) він взагалі не може бути усунутий; б) його усунення потребує понад 14 календарних днів; в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором. Придбаний мною товар має істотний недолік, оскільки виник з вини виробника (продавця, виконавця) та робить неможливим використання товару за цільовим призначенням. P.S Дуже прикро що у вас таке ставлення до постійних клієнтів,
19 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Епіцентр» відповів на коментар Александр Бойко
В поточний момент претензія в роботі сервісного відділу, відповідь буде надано. На жаль без висновку або акту авторизованого сервісного відділу , ми не маємо можливості повідомити, що дефект виник саме при  виробництві, тому і зазначили, що це може бути, а не так є.  Прикро, що відбулась дана ситуація, та хочемо Вас запевнити, що для нас дуже важливо надавати якісний рівень обслуговування і ми завжди намагаємось вирішити питання покупця. В цьому випадку, очікуємо висновок авторизованого сервісного центру. Дякуємо за зворотний зв'язок.
23 січня 2024 Відповісти
Ігор рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Светильник линейный Ledvance Switch Batten LED 4 Вт 4000 К белый, Замовлення №30897087

Замовляв світильники для кухні на Братиславській 11. Приїхав, отримав, перевірив - на все 10хв. Оперативно і зручно. Дякую за постійне поліпшення сервісу. Раніше думав що Епіцентр як багато великих магазинів не зможе організувати нормальну роботу центрів видачі а лише доставка буде класною, проте з кожним роком все краще і краще, при цьому поліпшення йдуть рівномірно по всьому місту, сподіваюсь в регіонах така ж ситуація.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! Вдячні Вам за позитивний відгук! Ми завжди прагнемо, щоб у Вас залишились приємні враження від нашої співпраці. Будемо раді новим замовленням!
Каганець Діана рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix (1.512-450.0), Замовлення №30348175

Все швидко і якісно . Я дуже задоволена.
Відповідь представника «Епіцентр»
Sergej Sitajlo не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Діван кутовий Кедр Сіеста, Замовлення №29018513741

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

З моменту придбання товару минуло 3 доби. В повернені відмовлено. Супер. Раджу всім.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний покупець! У відповідь на Ваше звернення, хочемо повідомити наступне: у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів», під час придбання товару Вам було надано право на його огляд. Жодних зауважень щодо зовнішнього вигляду товару під час його придбання 31.12.2023 з Вашого боку не надходило. 04.01.2024 Ви звернулися для здійснення повернення товару до нашого центру видачі онлайн замовлень, де працівниками було виявлено плями на тканині. Відповідно до ст. 668 ЦК України, ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження товару переходить до покупця з моменту передання йому товару, якщо інше не встановлено договором або законом. Ст. 679 ЦК України визначено, що продавець відповідає за недоліки товару, якщо покупець доведе, що вони виникли до передання товару покупцеві або з причин, які існували до цього моменту. Зважаючи на вищевикладене та з урахуванням того, що товар був прийнятий Покупцем без зауважень, а жодних доказів того, що недоліки товару виникли до передання товару покупцеві або з причин, які існували до цього моменту, Покупцем надано не було. Повідомляємо, що підстави для задоволення Вашої вимоги відсутні. Дякуємо за Ваш відгук.