Vitaliy Nikolaevich не рекомендує цей магазин
5 червня 2021

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №22590

Dmitry Finogenoff рекомендує цей магазин
1 червня 2021

Купив: настінне кріплення KSL WMO-6241N, Замовлення №22515

Відповідь представника «МегаМаркет»
Дякуємо за Ваше замовлення та відгук. Чекаємо Ваших наступних замовлень.
Сергей Братуха не рекомендує цей магазин
17 травня 2021

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT Blue (JBLT510BTBLUEU), Замовлення №22233

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «МегаМаркет»
Доброго дня Сергій, дякуємо за Вашу покупку. Хочемо пояснити Вам, що в магазині Антоновича 50 заходиться наша точка видачі, в зв’язку з цим товар на точку видачі передають вже з чеком. Ваше замовлення було доставлене на 12,05,2021, тому і чек пробито такою ж датою. Всі замовлення на точку видачі Антоновича формуються на с. Ходосівка. З працівниками які з затримкою видали Ваше замовлення проведена роз’яснювальна бесіда. Приносимо свої вибачення. З повагою адміністрація інтернет магазину.
Nataly Aster рекомендує цей магазин
17 квітня 2021

Купив: Портативні колонки JBL Clip 4 Green (JBLCLIP4GRN), Замовлення №21796

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Искала колонку JBL, здесь на HotLine по цене была самая низкая в МегаМаркете. Отзывы двоякие, но рискнула. 09.04 (пятница) оформила заказ, мне перезвонили и уточнили, что отправят только в пн. Я оплатила на выходных и в пн посылочка выехала. 13.04 колонка уже была у меня. Правда это уже претензии к НП, колонка мелкая (как мобильный телефон в коробке), а упакована в коробку раз в 10 больше, и доставка вышла 77грн
Відповідь представника «МегаМаркет»
Доброго дня, дякуємо за відгук. На жаль на доставлення поштової служби ми не можемо вплинути зі свого боку. Будемо раді Вашим замовленням! З повагою адміністрація магазину.
Selma Nagel не рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Купив: Портативна колонка JBL Clip 4 Green (JBLCLIP4GRN), Замовлення №21815

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Я робила замовлення знаходячись за межами України. На своїх друзів. На сайті написано що доставка 1-3 дні. По факту виявилося що у них немає товар в наявності, товари на складі, треба чекати понеділка. І взагалі треба уточнювати по-перше в оператора, але з-за кордону важко уточняти щось,бо контактні номери не прив'язані до вайберу чи чогось іншого. Дуже не спадобалось що оператор наприкінці речення ставить знак оклику. Ніби хтось кричить на тебе.
Відповідь представника «МегаМаркет»
Доброго дня, нам дуже прикро що Ви не змогли зробити покупку в нашому магазині. Товар дійсно знаходиться на складі, оскільки це інтернет-магазин, але в нас є магазини в місті Київ і за межами, там представлені різні товари, які можна придбати. На вихідних ми не робимо інтернет доставляння, але працюють точки видачі попередніх замовлень. Ще раз вибачаємось за ситуацію яка склалась.
Переводчик Языков рекомендує цей магазин
25 березня 2021

Купив: Навушники JBL TWS JBLENDURPEA, Замовлення №27305

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Відповідь представника «МегаМаркет»
Шановний клієнт, дякуємо за Ваш відгук. Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Будемо раді бачити Вас в нашому магазині знову. З повагою адміністрація магазину.
Andrii не рекомендує цей магазин
20 лютого 2021

Купив: Духовка настільна Liberton LEO-400 Red, Замовлення №20960

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Товару немає в наявності, хоча на сайті магазину та на Hotline вказано "в наявності".
Відповідь представника «МегаМаркет»
Шановний Andriy, 06,02,2021 Ви оформили замовлення, товар очікував Вас на точці видачі більш як 14 днів. Своє замовлення Ви не забрали! На момент формування Вашого нового замовлення, товар було реалізовано іншому покупцю, дана модель користується попитом. З повагою адміністрація магазину.
Коментар був до того, що в каталозі був товар з позначкою "в наявності", хоча в наявності його не було. Що стосується очікування, то коли я приїхав за товаром, виявилось , що відділ побутової техніки працює за іншим графіком, ніж магазин Мегамаркет. Не рекомендую. Товар придбав у іншому магазині.
22 лютого 2021 Відповісти
X...X...X не рекомендує цей магазин
28 грудня 2020

Купив: Настінне кріплення Saturn ST-TWM1010

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Мало того что цену за доставку потребовали 230грн. Доставка маленькой коробочки стоимость которой обошлась бы на Новой Почте 50грн. А они требуют чтоб платили им а не почте и только на этом зарабатывают 180грн. Так ещё и заказанный наложенным платежом могут отправить только после полной оплаты))
Відповідь представника «МегаМаркет»
Доброго дня. По Вашому замовленні ми переглянули інформацію, доставлення за обраний Вами товар оплачується на пошті згідно з тарифами поштової служби. Хочемо пояснити чому ми працюємо по передоплаті, а не відправляємо наложеним платежем інтернет замовлення клієнтів: на жаль все частіше покупець замовляє товар, просто не приходить на пошту. Замовлення бувають різні, габаритні, більшість інтернет замовлень індивідуально замовляємо саме для клієнта(наприклад вбудована техніка). Ведуться витрати на оплату праці кур'єру та доставлення замовлень зі складу на пошту. І щоб бути впевненими в серйозності ваших намірів придбати обраний Вами товар, забрати замовлення з пошти, ми просимо скидати передоплату, в свою чергу, перевіряємо залишок товару, його товарний вигляд, заповнюємо гарантійні талони, про що повідомляємо клієнта. Ми завжди і у всіх випадках йдемо на зустріч клієнтам, можемо погодитися на передоплату 50% або відправити наложеним платежем нашим постійним клієнтам, які не вперше замовляють. Дякуємо за розуміння!
Владимир Сергеевич не рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Хотів купити: Пилосос безмішковий Karcher VC 3 Premium (1.198-131.0)

На хотлайн пишет что есть в наличии, а в магазине нету.
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрый день Владимир, наши остатки товара обновляются несколько раз в день. Вы обратились в период активных продаж перед новогодними праздниками, возможно на тот момент товар закончился, наша цена ниже рыночной, товар официальный, поэтому очень быстро раскупают данную модель. На момент Вашего обращения обновление еще не завершилось на хотлайне. Нам очень жаль, что Вы не смогли сделать покупку в нашем магазине.
У вас не супер крупный магазин, с продажами по 1000 товаров в день, по вашему количеству товаров вы работаете по дропшипингу. И то что не успеваете обновить товар хотя бы раз в 3 дня, призводит к тому что вы вводите людей в заблуждение.
5 січня 2021 Відповісти
Представник магазину «МегаМаркет»
Шановний Володимире Сергійовичу, ми дуже зворушені Вашою увагою до нашого магазину й оцінкою нашого асортименту, але змушені Вас розчарувати тим, що Ваше бачення ведення нами продажів помилкове. Ми не працюємо за системою дропшиппінг. Повторимо, що Ви звернулися в період активних продажів перед новорічними святами, в момент Вашого замовлення товару не було в наявності. Нам щиро шкода, що склалася така ситуація, перепрошуємо за завдані незручності. Адміністрація сайту Мегамаркет-шоп.
14 січня 2021 Відповісти
Конни не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Хотів купити: Утюг с паром Philips GC2670/20, Замовлення №18629

Заказ сделала "через корзину", пришло подтверждение, что заказ в обработке с предложением ждать звонка оператора. Через час не выдержала и позвонила сама, услышала "ждите"... И минут через 15 после этого пришла СМС о том, что товара нет в наличии и заказ они отменяют. Жаль потерянного времени.
Відповідь представника «МегаМаркет»
Добрый день, благодарим за отзыв. Разобрались со сложившейся ситуацией. Сотрудник сообщил Вам, что наличие интересующего Вас товара нужно уточнять на складе. К сожалению, данного утюга на вчерашний день не оказалось, о чем Вам сообщили, как только пришел ответ со склада. Приносим свои извинения.