Elena Senkevich рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: КЛАВИАТУРА A4TECH KV-300H USB, X-KEY, GRAY, USB HUB 2 PORT

Заказ отработали сразу. Доставка на следующий день. Все работает. Гарантия есть. Рекомендую магазин как один из надежных. Оплачивала на карту ПБ всю сумму.
baxenko не рекомендує цей магазин
13 липня 2021

Хотів купити: Palit GeForce RTX 3070 Ti 8 ГБ GamingPro

Увидел видеокарту RTX 3070TI по хорошей цене, перешел на сайт, сделал заказ, но никто его не подтвердил и на звонки не отвечают.
Alexander не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Хотів купити: GIGABYTE NVIDIA GEFORCE RTX3080 TI

ребята из данного магазина уже не первый раз занижают цену, что б попадать в топ, а затем говорят "ой цена выросла", и таких комментариев тут уже не один. что здесь делает магазин мне не ясно. на фото разница в 1 день и с учетом наличия оптовой цены, сложно поверить, что это опечатка.
Юрій Федчишин не рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Хотів купити: Відеокарта ASUS PH-GT1030-O2G, Замовлення №125945

Зробив замовлення відеокарти по одній ціні, сказали вже нема тих відеокарт. На другий день на відеокарту на сайті ціну виправили на значно дорожчу. По тій замовляв ASUS nVidia GeForce GT1030 2Gb (PH-GT1030-O2G) - 3195.00 грн виправили ASUS nVidia GeForce GT1030 2Gb (PH-GT1030-O2G) - 3921г
Александр Каратеев не рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Хотів купити: патч-корды, Замовлення №123320

Сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

InfoVlad рекомендує цей магазин
4 квітня 2021

Купив: Gigabyte nVidia GeForce RTX3060 12GB (GV-N3060EAGLE OC-12GD), Замовлення №119999

Не сподобалося: замовлення через корзину

Вадим Кравец рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: SSD SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2 3D MLC (MZ-V7S500BW) 3500/3200 MB/S

Не первый раз совешршаю покупки, все отлично, рекомендую магазин)
Alexandr Tokaryuk не рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Хотів купити: AMD Radeon RX 5500 XT 8GB GDDR6 OC PowerColor Источник:

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

два раза делал заказ с интервалом в несколько дней, не разу ни перезвонили, ни напесали, вообще ничего, как будто в черную дыру заявки шли.
viu85 не рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Хотів купити: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RX5500XT-O8G-GAMING, Замовлення №116153

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Сделал заказ на сайте по одной цене, на сл день сам перезвонил товар в наличии? но цена на 3.5к выше.
Андрей Татарченко не рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Хотів купити: Дип кул матракс 55 мех, Замовлення №115893

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

При заказе указал что оплачу в магазине наличными , после поступил звонок и мне дерзко сказали что нужна предоплата 200 , или корпус не привезут на магазин , общение с клиентами явно не конёк этого магазина