David Cojocari рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №MQ9T3

Магазин посоветовали друзья. Сделал заказ, связались весьма быстро , обратной связи я доволен. На почту пришел нужный товар , с характеристиками как при покупке. С товаром проблем нет. Покупкой доволен, а значит и дальше буду сотрудничать с магазином
Віталій Верхозін рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Товар Watch SE 40mm Gold Aluminium Case w. Starlight Sport Band (MKQ03), Замовлення №Замовленян 90678

Замовляв в цьому магазині на подарунок. Доставили товар за 2 дні, як і домовлялися з менеджером по телефону. Єдине що бентежить, це те, що відправляють виключно по авансу, але так як магазин мені порекомндували друзі, це не було критично для мене.
Андрій Тимків не рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S9080 12/256GB Phantom Black

Виставили на сайті ціну, я зробив замовлення. 2 "дні ні слуху, ні духу". Я сам передзвонив оператору. Сказали, що зараз ТІЛЬКИ взнаємо, чи є на складі і по якій ціні. В мене питання: " Чому ви виставляєте товар сайті, і не знаєте ні ціни, ні наявності?" Це риторичне запитання. В результаті через 4 дні передзвонили, що може бути товар, але по дорожчій ціні ( на 2000 грн.). НЕРЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ МАГАЗИН!!
Emy рекомендує цей магазин
10 березня 2023

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №989143

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Покупала стайлер от Дайсон. Сервис вежливый, цена немного отличается от той , что на сайте, так как привязка у них к курсу доллара. Немного тревожило то , что перезванивают о наличии и доставке долго , не 10 - 15 минут , а несколько часов и то, я сама перезванивала, спустя часы ожиданий Иногда возникало чувство , что у них плохо налажена обратная связь с клиентом. Но товар оказался превосходным, оригинал . Спасибо магазину
Аліна00 рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Starlight Alpine Loop - Small (MQEY3/MQFQ3), Замовлення №89934

Купила в цьому магазині на Поділлі Зодчих 10. Годинник класний брала для спорту, цілком задоволена. Ціна правді трішки «кусається», але цей годинник цього вартий.
lilovar рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00

Швидко замовив, приїхав, забрав навушники, ще зробили гарантію. Дякую співробітникам за гарне обслуговування
Ghost_Lion рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14” Space Gray 2021 (MKGP3, Z15G0016D), Замовлення №79078

Замовляв макбук, забрати в Києві біля метро Льва Товстого, просив зробити гравіювання, але після того як огляну. Прийшов в магазин, оглянув, сказали на гравіювання треба 20 хвилин, віднести на свій сервіс. Пригостили кавою, поки очікував підібрали хаб і шкіряну папку і через 15 хвилин отримав мак. Приємно було мати справу. (А ще в магазині класний аромат, взяв на нотатку)
Oleh Hordiichenko не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Truffle Black, Замовлення №71744

Ростислав рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: !iphone 11!, Замовлення №90023

Здавав телефон в ремонт. Зробили все дуже швидко та якісно. Пригостили кавою та зробили знижку. Дуже задоволений сервісом. Рекомендую!
Alexandr777 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 лютого 2023

Хотів купити: Жорсткий диск WD Red Plus 8 TB (WD80EFBX) Код: 984765

№131409 замовлення, замовив, обіцяли перезвонити, звінка вже немає 4 дні. Товар купив у іншого продавця. Мені телефонувати НЕ ПОТРІБНО!!