motrukOlenka рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: MacBook Pro 14, Замовлення №96748

Не вперше замовляю в цьому магазині і все як завжди на високому рівні. Ноутбук замовила і отримала запакований в той самий день. Через декілька днів вирішила зробити гравіювання і магазин організував безкоштовне гравіювання. Усім задоволена, магазин рекомендую..
Vova Yatsyk не рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Green (SM-S916BZGD)

Замовлення №75595. Оформив 31 липня. Коротка історія: наявність товару на сайті не актуальна, бо "ми постійно щось продаємо, немає змогу тримати сайт актуальним". Щоб зрозуміти чи є товар в найвності менеджеру потрібно приблизно один день, при цьому ціни міняються кожен день, і передзвонюють назад не дуже охоче, треба самому нагадувати про своє існування. А потім про тебе і твої замовлення забувають і більше не передзвонюють.
Вадим Слаутский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 серпня 2023

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01)

В понеділок зателефонували зранку, вибачилися за незручності, повідомили, що пилосос вже чекає в магазині. Вже забрав. Дякую. Бажаю магазину успіхів та якомога менше таких незручних випадків.
7 серпня 2023 Відповісти
прийшов написати відгук про точно таку саму історію, магазин просто не передзвонює, а коли дзвониш ти - то обіцяють передзвонити
10 серпня 2023 Відповісти
Людмила Шпильова рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Б/У Apple iPhone 11 128GB, Замовлення №1

Чудовий магазин, відповідальні працівники! Я купувала не новий товар,тому було хвилювання і купа різних питань. Менеджери вічливо відповідали на всі ці питання і уточнення! Результатом покупки дуже задоволена!
Bizoxi рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Apple iMac M1 24, Замовлення №Без понятия

Отличный магазин. Товар в наличии, отправили быстро. Всё работает как нужно
bootuz рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFK3), Замовлення №75236

швидко відправили ціна відповідає. купував open box гарна знижка. рекомендую
SofiCherna рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №95887

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Отримала товар , все дійшло дуже швидко , проконсультували та відповіли на усі запитання, товар відповідає опису на сайті , дякую ще раз
rywuk23 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black

Замовив смартфон одного кольору, перетелефонували, що кольору немає, але є чорний, перезамовив на чорний, чомусь аж через півтори доби перетелефонували, щоб сказати що немає чорного. Купити так і не вдалося, безвідповідальний магазин, який сам не знає, що у них є, а чого нема
Настя Лясковська рекомендує цей магазин

Купив: Ninebot by Segway E22D (AA.00.0000.62), Замовлення №93966

Робила замовлення на цей самокат у iPeople 29 числа, за два дні вже отримала його у магазині, дуже задоволена сервісом та оперативністю доставки. Товар приїхав новий та запакований. Рекомендую, сервіс на висоті!!!
Dima Nemilos не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 червня 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 1TB Space Gray (MNXK3)

Менеджер звʼязався сьогодні зі мною. Вибачився за проблему у комунікації. Зауважив, що ведуться роботи з покращення сайту та були технічні проблеми у звʼязку телефонією. В якості компенсації запропонували 2 інші варіанти, бо той, що я шукав є в дефіциті (відсутній) у постачальника. Запропоновані варіанти цікаві за своє суттю, але мені не підходять. В даний момент я вцілому вже не так вже впевнений в тому чи варто мені купляти мені iPad. В будь-якому разі дякую за пояснення та пропозицію варіантів.
3 червня 2023 Відповісти