timokhatur не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №79009

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не раджу магазин. Експерт в онлайн чаті не компетентний щодо термінів поставки і кінцевого результату. На звернення чи прибуло замовлення - відіслав до менеджера. По гарячій ліній спеціалісти ввічливі і компетентні - уточнили терміни доставки, повідомили, що товар вже в магазині. Стосовно магазину - Що таке фіскальний чек продавцю невідомо - добре, хоч вибив товарний чек у неї. Стосовно товару - десь по дорозі "зникла" одна коробка від батареї - продавець каже, що так прийшло.
Vasyl не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №986646

Даний інтернет магазин торгує б/у технікою як новою. У моєму випадку було придбано НОВИЙ дрон для ЗСУ, ціна якого була середня на ринку, який по факту виявився відновленою версією з Китаю. Це було помітно при зовнішньому огляді (багато пилу, подряпини та вм'ятинки на дроні), а ткож при діагностиці пристрою було виявлено що він був активований ще у 2021 році. Не купляйте тут техніку.
Вадим Пянило не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: телефон Самсунг S23 ультра grin, Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green (SM-S918BZGD), Замовлення №101022

Зробив замовлення на телефон і працівник сайту повідомив що гарантія 12 місяців від виробника : при отриманні телефону гарантія стала один місяць : не рекомендую цей сайт
Відповідь представника «iPeople»
Доброго дня! Проаналізували дану розмову, працівником інтернет магазину була надана коректна інформація, на даний товар від магазину гарантія надається на 1 місяць і 12 місяців від виробника, тому на магазині виписали гарантійний талон на 1 місяць. Дякуємо за Ваше звернення.
Ваш менеджер підтвердив мені що при купівлі телефону надається гарантія від вашого магазину 1 рік : це вина ваша а не моя
5 січня 2024 Відповісти
Дмитро ЯБлонський рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Apple MacBook Pro 16, Замовлення №100950

Замовлення було виконане досить швидко, вже наступного дня після замовлення я його забрав. Менеджер магазину допоміг мені підібрати необхідні аксесуари для ноутбука і загалом проконсультував по товару
Андрулик рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 256GB Graphite (MLVE3), Замовлення №739108

Хороший магазин, допомогли з вибором телефону, підібрали аксесуари, та поклеяли скло. Рекомендую всім)
Міша Олішевко рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення № 100281

Купував дрон DJI Mavik 3. В магазині перевірили, розповіли детальніше про функціонал і відповіли на всі мої запитання. сервіс на найвищому рівні, тому рекомендую цей магазин.
Тимур Косенко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1165645

Шикарний сервіс, телефон отримав дуже швидко. Персонал знає свою справу і не дарма отримує зарплатню. Рекомендую до покупки саме в цьому магазині
mimka не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Red (SM-S918BZRH)

по факту товару в магазині нема.
Відповідь представника «iPeople»
Доброго дня! Підкажіть будь ласка номер Вашого замовлення або номер телефону з якого телефонували, щоб могли розібратися в даній ситуації Дякую.
Добрий вечір. моє замовлення №77236. сьогодні цей телефон у вас на сайті так же є для замовлення. але вчора я отримала відповідь: Доброго дня! з Вами на зв'язку менеджер Ельвіра:) на жаль постачальник не підтвердив таку модель в наявності, саме мали Вам повідомити, поки такої моделі нема
18 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «iPeople» відповів на коментар mimka
Доброго дня! Перевірили данну інформацію, дійсно цієї моделі на данний момент немає на складі. Вибачаємось за незручності, ми зберегли Ваші контакти, як тільки з'явиться данна модель, ми відразу повідомимо Вам
19 жовтня 2023 Відповісти
alt402 рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Неттоп Apple Mac mini 2023 (MMFJ3), Замовлення №99457

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Yurakontr228 рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm Green Aluminum Case With Green Sport Band (MKN73), Замовлення №98543

Купував годинник в кредит,менеджери зв?язались відразу після оформлення замовлення,на наступний день товар отримав,кредит як і у всіх магазинів з %,але оцінивши ринок пропозицій саме у цьому магазині виявились вигідні умови,тому рекомендую цей магазин для покупок,купую не вперше,та буду звертатись ще,дякую за оперативність