Olena Kondur рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Prussian Blue/Rich Copper (395899-01), Замовлення №98135

Довго думала на рахунок стайлера, замахувала своїми дзвінками менеджерів довго, але все ж таки, мені надали дуже гарну консультацію і підібрати найкращий для мене варіант. Вже тиждень ним користуюсь і дуже задоволена! Дякую менеджерам за терпіння і швидку доставку!
Юрій рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №98073

Надія Міцевич рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe (MPU63), Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe (MPU63), Замовлення №98372

Я дуже задоволена . Купувала чохли до телефону , вони красиві та якісні , а ціна на них приємно здивувала ) продавці дуже швидко опрацювали замовлення (замовлення було доставкою нової пошти ) відправили в день замовлення, на наступний день я вже їх отримала . замовлення було наложенним платижем . Дякую буду звертатись ще.
Genjok2005 не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD)

Звернувся в техпідтримку за пояснення щодо гарантії, бо на сайті вказано гарантія 12 міс від виробника , що вводить в оману потенційного покупця! Насправді гарантія від магазину , бо відправити по гарантії в іншу країну не реально , про запевнив працівник магазину iPeple. І відповідно працівник запропонував КУПИТИ гарантію за 3200грн.
Frank Bilchik не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №73445

Ярослав рекомендує цей магазин

Купив: Apple AirPods 3 (MME73) 2021, Замовлення №97202

Замовляв на пошті, все супер, рекомендую
Ivan B рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: https://hotline.ua/ua/av-kvadrokoptery-dlya-videosemki/dji-mavic-3/?tab=prices&gclid=Cj0KCQjw3JanBhC, Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №212152, б/н

Другий раз купуємо тут. Ціна, по факту, виявилась меньшою (!) за ціну на сайті, що дуже приємно. Обидва рази менеджери повідомляли завчасно якщо є якісь зміни, швидко і любязно відповідали на всі питання. Мавік розпакували при мені, показали що повністю новий, дали гарантію. *Фото суто в якості доказів. Жодних зауважень, компанії бажаю процвітання.
Malinaaa рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Моноблочна акустична система Marshall Acton III Black (1006004), Замовлення №97197

Обираю даний магазин не вперше , менеджер Василь дуже привітний. Забирала товар в магазині у Львові на вул.Городоцькій 2, після оплати перевірили товар, пояснили все по гарантії, яка доречі є офіційною в Україні на 2 роки. Колонка виправдала всі мої очікування, крутий звук заповнює кімнату незважаючи на компактний розмір Acton ) Рекомендую!!
WinMD не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Хотів купити: Apple iPad Air Wi-Fi+LTE 256GB Purple (MMED3) 2022

сьогодні ще виявилась новина - вимагають передплату незважаючи на те що ціни та наявність не відповідають. Я так розумію керівництво не зацікавлене у продажу? Чи як це сприймати? Чи не було перевірок служби захисту споживачів?
23 серпня 2023 Відповісти
Mikola Bond рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI Poweroak AC30 300W 300 Wh, Замовлення №Незнаю.

Купував зарядну станцію все окей). Дешевше чим в інших магазинах та плюс гарантія дається на великий термін.