dot рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Crucial Ballistix SO-DIMM kit 32GB, DDR4-3200, CL16 (BL2K16G32C16S4B)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Комплект памяти не заработал с компом, оформили возврат за пол-часа
Виталий Убоженко рекомендує цей магазин
11 квітня 2021

Купив: Жесткий диск 1ТВ SATA Seagate 7200 ST1000DM010 64мв

В графе не понравилось, ошибка, никакого возврата не было!!
11 квітня 2021 Відповісти
buddy рекомендує цей магазин
20 березня 2021

Купив: LS24D300HSI/CI, Замовлення №11160

Спасибо за оценку
Вадік не рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Хотів купити: Столик для ноутбука UFT T-15, Замовлення №11212

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Відповідь представника «MEGASTAR»
Вибачте ми вам повідомили, що сталася технічна помилка. Столик, що не випускають вже 5 років зявивсь під тим самим артикулом що і навушники . Потрібен був деякий час, щоб розібрались в цьому питанні і вас повідомили про це. А те що ви змарнували дні свого життя мріючи про столик.... то вибачте.Столики закінчмлись в 2014 році. Дуже шкода що для вас це було дуже неприємно. .
Savenko Andrii рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: Kingston HyperX 8GB 1866MHz DDR3L CL11 SODIMM (Kit of 2) 1.35V Impact - HX318LS11IBK2/8

Відповідь представника «MEGASTAR»
Раді,,що це для вас був приємний сюрприз
Serg K рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Процессор AMD Ryzen 5 PRO 3350G

Сергей Забудский рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Коврик SVEN GL-009BK, Замовлення №20450341133858

Заказывал коврик, дело было во вт 02.02. В то время когда вся первая страничка магазинов предложенных не звонят, а если звонят то спустя нное кол-во времени, и обещают что заказ приедет в чт Или пт 05.02. эти ребята набрали по фасту и отправили мне товар, утром 03.02. пришла смс с НП что товар уже на точке. Советую и благодарю этих ребят за оперативность, подарок удался!
Андрей Юрковский рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 8 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B1G73DB0-YK0), Кишеня внутрішня Maiwo NSTOR-9, SSD накопичувач WD SSD Green 480 GB (WDS480G2G0A)

Спасибо магазину. Все нашел в одном месте. Устанавливал сам. Цена адекватная.
loves рекомендує цей магазин
8 січня 2021

Купив: Відеокарта ASUS EX-RX570-O4G

faizer1095 рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: HDD Seagate Barracuda 1 TB, Замовлення №004497

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Брал Hdd, пока полёт нормальный)