Андрей рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Ecopure RO 400-3013-SLIM 10

Отличный магазин! Всё чётко, слаженно и оперативно, а самое главное грамотный подход. Всё супер! Покупкой остался доволен. Однозначно рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «eDobro»
Андрей, спасибо за выбор нашего магазина и отзыв о сотрудничестве с нами!
malexer рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Фільтр для води з системою зворотного осмосу Leader Standart RO-7 Antioxidant

Большой плюс магазина - хорошая консультация. Посмотрели анализ воды, узнали какие моменты особенно беспокоят и предложили разные варианты: бюджетный и подороже, который гарантировано должен решить все проблемы. Так же предложили вариант решения поэтапно: попробовать один вариант колбы, если не будет справляться, то добавить ещё другую. В других магазинах такого толкового подхода не было - предлагали в основном стандартные варианты комплексной очистки.
yan-deks рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Купив: Картриджи для зворотнього осмосу (комплект) + заміна мембрани

Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно :)
Igor Vertyanov рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: фільтр осмос

Проконсультували, порадили модль, встановили, швидко Все працює чудово, вибором задоволений!
Дякуємо за відгук!
Svetlana Litvinenko рекомендує цей магазин
29 березня 2021

Купив: Фильтр обратного осмоса Aqualine RO-7 Antioxidant, Замовлення №5354

Для меня было важным выбрать не дорогую систему с качественными сменными элементами, т. к. в семье есть ребёнок и воду планируем давать сырую. С выбором помогли, всё чётко и понятно. Спасибо мастеру, объяснил как обслуживать систему. Первые дня 3 картриджи и мембрана промывались, вкус был специфический, но сейчас вода мягкая, приятная, без посторонних привкусов.
Відповідь представника «eDobro»
Очень рады, что смогли подобрать для Вас оптимальное решение! Спасибо за Ваш отзыв! Приятного пользования.
Good_ok рекомендує цей магазин
21 березня 2021

Купив: Фильтр обратного осмоса Ecosoft P`URE AquaCalcium (MO675MACPURE), Замовлення №5548

Замечательный магазин! Заказывал себе фильтр обратного осмоса Ecosoft P`URE AquaCalcium (MO675MACPURE), помогли с выбором системы, подсказали нюансы по монтажу (устанавливал самостоятельно), очень хорошо налажена обратная связь с клиентом.
Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за Ваш отзыв! Всегда рады помочь, обращайтесь!
Лариса Антонюк рекомендує цей магазин
10 березня 2021

Купив: Проточный фильтр MicroFilter UF-5 с мембранной ультрафильтрации, Замовлення №14115

Якість води чудова, що було саме головне для мене. Менеджер Дмитро професійно проконсультував, магазин швидко доставив і на дату, яка мені була зручна, спеціаліст встановив.
Відповідь представника «eDobro»
Раді, що змогли допомогти Вам вирішити проблеми з водою. Звертайтеся.
cdmax Odessa рекомендує цей магазин
24 лютого 2021

Купив: Фильтр Leader типа Big Blue 10 с угольным CTO 10 картриджем в комплекте

Відповідь представника «eDobro»
Благодарим за Ваш отзыв и рекомендации! Постараемся Вас не подвести ;)
Юрий Кашпур рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Купив: Фільтр для води

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Маленькі мешканці Центру допомоги дітям "Місто щасливих дітей" щиро вдячні , що відгукнулися у потрібний момент і надали нам допомогу у вигляді фільтрів для води. Ми віримо, що такі люди роблять світ кращим. Ми будемо згадувати про вас з теплом і ніжністю. Дякуємо за Вашу турботу.(smiley)(smiley)
Відповідь представника «eDobro»
І Вам дякуємо, що робота центру - це чудова МІСІЯ, яка дбає і піклується про діток. А ми ж не можемо їх залишити без чистої води :)
Сергей Ищук рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: Редуктор понижения давления HoneyWell D05FS-1/2A, Замовлення №4961

Купував в цьому магазині не раз. Все подобається. Менеджер Олександр - спеціаліст своєї справи, завжди проконсультує, допоможе з вибором комплектуючих. Допомагають з доставкою , що дуже скорочує час на пошук транспорту. Всім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за лояльність та рекомендації! Завжди раді бути Вам корисними.