Selva рекомендує цей магазин
10 квітня 2020

Купив: Улучшенный комплект картриджей 1-2-3 к осмосу Ecosoft CHV3ECO, Замовлення №3185

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Адекванті ціни, швидкість обслуговування, турбота про клієнта
v.krisss5 рекомендує цей магазин
3 квітня 2020

Купив: Фильтр обратного осмоса leader standart RO-7 HD-20 Antioxidant

Все добре, смачна вода, швидке обслуговування, рекомендую!
Марія Бокова рекомендує цей магазин
2 квітня 2020

Купив: Фільтр для води Reverse osmosis, Замовлення №3073

Приємні у спілкуванні менеджери, Хороша ціна, вчасна доставка, швидкий та якісний монтаж! Всім задоволені! Дякуємо
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за відгук. Приємно, що вдалось задовільнити Ваші очікування.
markogh рекомендує цей магазин
16 березня 2020

Купив: Pallas enjoy smart 6s

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Доволен покупкой, отличная рекомендация магазина по оптимальной цене.
Спасибо за Ваш отзыв
13 січня 2020

Купив: Leader standart RO-7 HD-20 Antioxidant

Очень довольна качеством товара и оперативностью доставки. Цена преимлемая. Спасибо
Карина, Вам также спасибо. Обращайтесь
Андрій ok рекомендує цей магазин
17 грудня 2019

Купив: Фільтр для води

Чудовий сервіс. Рекомендації продавця були дійсно корисними. Я дуже задоволений
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за відгук! Раді, що змогли Вам допомогти.
Сергей Ищук рекомендує цей магазин
13 листопада 2019

Купив: Фільтр для води з системою зворотного осмосу Platinum Wasser NEO 7

Купував фільтр в цьому магазині. Все сподобалось , якісне обслуговування і консультація. Запропонували відразу безкоштовну доставку. Рекомендую.
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за рекомендацію і позитивний відгук.
Olexii Izovyi рекомендує цей магазин
10 листопада 2019

Купив: Фільтр для води з системою зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM (MO675MACPURE)

Заказывал тут фильтр. Выбрал сам, но консультанты очень приятные в общении. Рассказали все о фильтре и про его обслуживание. Купил по предоплате, заказ пришел вовремя. Большее спасибо!
Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за отзыв, Алексей.
Олена Прочухан рекомендує цей магазин
29 жовтня 2019

Купив: кран-смеситель, фильтр обратного осмоса., Замовлення №6219

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Довольна покупкой и качеством обслуживания.
Відповідь представника «eDobro»
Елена, спасибо за отзыв. Обращайтесь, всегда рады помочь.
Дима Негодюк рекомендує цей магазин
25 вересня 2019

Купив: Фильтр обратного осмоса

Очень долго самостоятельно выбирал фильтр обратного осмоса, пока не зашел на сайт eDobro Ребята максимально быстро проконсультировали, а через пару дней за час поставили всю систему мне домой Рекомендую !
Відповідь представника «eDobro»
Дима, спасибо, что доверились нам. Надеемся, результат Вас радует.