Андрей Карпина рекомендує цей магазин
15 січня 2021

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Leader Standart RO-6

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказывал фильтр для подарка молодой семье, с новорожденным ребенком. Магазин обеспечил качественную консультацию, помогли подобрать саму модель фильтра, доставку и монтаж сделали точно в срок, без задержек, и потом еще звонят и напоминают когда нужно сделать замену картриджей, в общем полный восторг. Всем рекомендую!
Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за Ваш отзыв. Очень приятно.
Svyatoslav Telenga рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Смягчитель кабинетного типа DOWEX SWAN HCR

Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за Ваш раскрытый отзыв! Если можно было бы оставить здесь смайл счастья и умиления - непременно так бы и отписались. Очень приятно читать такие слова от клиентов.
Мой отзыв составлен немного некорректно, так как не совсем разобрался. В общем компания ЛУЧШАЯ В СВОЁМ ДЕЛЕ. Я в течении полугода выбирал и советовался с менеджером Дмитрием и он ОЧЕНЬ вежливо и терпеливо всегда отвечал. Все на высшем уровне. Купил смягчитель кабинетного типа, два Фильтра грубой очистки и осмос. Ребята берите только у них. И самое главное при монтаже обратитесь к специалистам. Это важно! Всем удачи)
6 жовтня 2020 Відповісти
kolega_RPD рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Комплексний фільтр для води (пом'якшувач) Kinetico Essential 8

Чудовий магазин з хорошим сервісом, асортиментом і прайсом. Саша і Діма, менеджери від Бога, завжди на зв‘язку готові вирішити будь-яку проблему. Постійним клієнтам - хороші знижки. Купував тут комплексну очистку води + зворотній осмос. Після 6 місяців користування політ чудовий. Успіху у вашій роботі!
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно :)
Salaychuk рекомендує цей магазин
16 вересня 2020

Купив: Фильтр обратного осмоса Ecosoft P`URE AquaCalcium (MO675MACPURE), Замовлення №4213

Зробили приємну знижку на товар та виконали доставку на протязі декількох годин.
Sergey Mytnyk рекомендує цей магазин
14 липня 2020

Купив: Фильтр аквафор миди, Корпус фільтра Аквафор Корпус Вікінг Міді

Отличная компания, покупал у них систему фильтрации и фильтры. Очень профессионально обьяснили, помогли с выбором. Спасибо менеджеру Дмитрию.
Надежда Шарова рекомендує цей магазин
25 червня 2020

Купив: Фильтр обратного осмоса Palls EnjoySmart 6 с минерализатором, Замовлення №3725

Муж выбрал сайт с самыми низкими ценами. Когда я зашла на сайт, растерялась от большого ассортимента. Позвонила менеджерам и рассказала что хочу. Под мои размеры ниши подобрали две модели. Приехали на установку на след день, во время. Быстро установили, смотрится органично. Вода вкусная, кран красивый :-) нравится, что данные хранятся на фирме и будут напоминать о замене фильтров и картриджей
Відповідь представника «eDobro»
Спасибо за Ваш отзыв. Стараемся подбирать оптимальные решения для каждого клиента индивидуально. Рады были Вам помочь.
Serggio Karamysheff рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Купив: Фильтр обратного осмоса Ecopure RO-6, Замовлення №98121

challengers рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Купив: FilmTec 50 GPD

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Магазин - надійний, можу рекомендувати. Товар забирав самовивозом з офісу. В офісі отримав консультацію щодо встановлення мембрани а також її перевірки на якість. Дякую менеджеру Дмитру за професійний підхід!
Відповідь представника «eDobro»
Дякуємо за Ваш відгук. Звертайтесь, якщо буде необхідна ще консультація чи будь-які поради.
mistoditey рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: фільтри

Величезна подяка від всіх маленьких мешканців Центру допомоги "Місто щасливих дітей" за підтримку та допомогу у ці скрутні часи! Завдяки компанії eDobro у наших діток є можливість пити чисту воду. Компанія вже не перший раз підтримує нас і робить професійну заміну всіх фільтрів. Безмежно дякуємо за ваших співробітників, які роблять все за лічені хвилини. Дякуємо вам за допомогу!
Відповідь представника «eDobro»
Вам також дякуємо. Ваша робота - турбота про дітей і нам приємно до цього долучатись.
Roman Prodaniyk рекомендує цей магазин
27 травня 2020

Купив: Фільтри, сіль

Купляв сіль, фільтри, картріджі.