Max.tigreckij рекомендує цей магазин
18 грудня 2018

Купив: Фільтри, мембрана для зворотнього осмосу

Компетентна консультація, товар в наявності. Вчасна доставка. Ще повернусь! Дякую!
Відповідь представника «eDobro»
І Вам дякуємо! Повертайтесь, ми Вас не підведемо.
eduard.eremenko рекомендує цей магазин
13 грудня 2018

Купив: Фильтр обратного осмоса Organic Smart OSMO 6

Чудовий сервіс. Задоволений покупкою фільтру. Менеджер Дмитро Смоляр допоміг із вибором фільтру. Дякую також майстру, який швидко встановив його.
Відповідь представника «eDobro»
Ми раді, що Вам все сподобалось. Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину.
Glebov Aleksandr рекомендує цей магазин
26 вересня 2018

Купив: Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Absolute 6-50M (MO650MECO), Замовлення №4209

Покупкой доволен. Отличный магазин и продавец-консультант. Фильтр почти сам собрался. Лучшая цена на сайте.Буду рекомендовать магазин друзьям и знакомым. Спасибо за цены и обслуживание.
Відповідь представника «eDobro»
Благодарим за выбор нашего магазина и приятный отзыв.
Vova Antonyuk рекомендує цей магазин
5 вересня 2018

Купив: Фільтр для води

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Порадили гарний фільтр зворотного осмосу. Доставка, встановлення пройшла без проблем. Передзвонюють і повідомляють коли потрібно замінити картриджі. Рекомендую!
Відповідь представника «eDobro»
Щиро дякуємо за Ваш відгук. Звертайтеся ще :)
Artem Isakov рекомендує цей магазин
5 вересня 2018

Купив: Фильтр обратного осмоса Leader Standart RO-5 P с насосом

Хороший магазин. Сначала планировал взять другую, более дешевую модель, но ребята посоветовали приобрести немного получше, при этом сделали скидку. Доставка быстрая, все понравилось. Спасибо!
Відповідь представника «eDobro»
І Вам дякуємо, що обрали саме наш магазин.
Romanko рекомендує цей магазин
29 серпня 2018

Купив: Комплекс смягчения и очистки воды + обратный осмос с минерализатором

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Дмитрий управляет процессами оперативно, качественно, конкурентно! всем остались довольны! Отдельная благодарность монтажнику Евгению.
Відповідь представника «eDobro»
Большое спасибо за Ваш отзыв.