Александр Слуцкий не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3) M2 Chip

Приїхав за новим планшетом - взяв перевірити на активацію - виявилось що планшет активований вже 4 місяці але був запакований пломбами і сказали мені що він не активований але так як я розуміюсь в техніці перевіряти вмію На питання чому так сталося - відповіли що це Apple активує їх - я дуже сильно сміявся прям в шоці був що вони таке ляпнули Тому будьте обережні. Не рекомендую цей магазин
Представник магазину «UPPS»
Цей планшет для ринку США. Макбуки, навушники, планшети, багато пристроїв буде на гарантії з моменту відвантаження їх з Apple Store. Процедура називається Fake Activated. На цей процес ми не можемо вплинути, правила встановлює виробник. Також це може підтвердити офіційна технічна підтримка Apple в Україні.
13 квітня 2024 Відповісти
Стандартна ситуація для нових запакований сірих пристроїв бути активованими заднім числом. Бо активація йде з моменту продажу кимось з оф каналів (Apple Store, Walmart, MediaMarkt etc)
26 квітня 2024 Відповісти
Dima Tabaluk рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №16395

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! З повагою від усієї команди Upps
HenK рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №16412

Приємна ціна, гарне обслуговування, вигідні умови, рекомендую
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Олексій Федоров рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Тачпад Apple Magic Trackpad (MMMP3), Замовлення №16230

Не перший раз вже ту купляю, але сервіс стабільно не викликає ніяких претензій. Все як заявлено в описі на сайті. Цього разу навіть вдалось швидше отримати замовлення, чим планувалось.
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо, Олексій! Ми щасливі що Ви залишаєтесь з нами. Ми будемо надалі так само наполегливо працювати за для вашого комфорту. Дякуємо, що обраєте нас) З повагою від усієї команди Upps
Данил рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (Z174000EE), Замовлення №16239

Покупал макбук. Консультант предложила более продвинутую версию за небольшую доплату, за что я очень благодарен. Покупка полностью окупилась, к товару претензий не имею. Рекомендую
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! UPPS - це місце, де наші менеджери та консультанти завжди прагнуть допомогти Вам у виборі гаджету :) Ми безмежно раді що надали Вам якісну консультацію, та сподіваємось побачити Ваше замовлення знову! З повагою, команда Upps
Илья Прихно рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №11902

Рекомендую данный магазин! Прекрасное обслуживание, приветливый персонал. Хорошо проконсультировали и помогли подобрать аксессуары к покупке. Ответили на все вопросы. А также, цены действительно низкие в сравнении с рынком. Короче говоря, осталось приятное впечатление после покупки. Рекомендую!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Ілля! Дякуємо за високу оцінку, та приємний відгук. Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім для наших клієнтів! Раді, що залишили Вас задоволеним нашою з вами співпрацею :) З повагою від усієї команди Upps
tornadolmod рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Black (WH1000XM5B.CE7), Замовлення №16201

Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою, команда Upps)
Alex Bodnar рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JI (G614JI-AS94), Замовлення №16118

Отличный магазин, приятный менеджер. Заказом остался доволен.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Раді що Вам сподобалося обслуговування в нашому магазині) З повагою, команда Upps
Дмитрий рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №11707

Придбали в магазині планшет, все пройшло чудово
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за Ваш приємний відгук :) Бажаємо приємних покупок в UPPS!
Татьяна Коробченко рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Айфон 15 про макс, Замовлення №11481

Дуже приємний персонал ! Професіонали ! Все підказали , порекомендовали ! Ціни дуже гарні
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Раді, що вам все сподобалось, ми будемо надалі так само наполегливо працювати за для вашого комфорту Дякую, що обрали нас З повагою від усієї команди Upps