Сергей Шилобоков рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Xiaomi Piston Fresh Bloom Matte Black , Замовлення №119612

Дуже гарний магазин, оформив товар о 16:30 ,відправили в той же день , дуже бистро відповідають у Телеграмі .Магазином і Обслуговування на вищому рівні ) Да,саме головне ,дякую за миттєву відправку
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Сергій! Щиро вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
141 Іван Заливахін рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL), Замовлення №460181

Дуже гарний магазин, більшість товарів в наявності, приходить завжди вчасно.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Дуже дякуємо за ваш відгук, нам дуже приємно. З повагою Click.
Andre рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7950X3D (100-100000908WOF), Замовлення №101667

Користуюсь цим магазином не перший раз. Дуже швидка вiдправка товару. Дякую.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже вдячні, що залишили такий гарний відгук. З повагою Click.
DmUcH рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: ColorWay CW-CHE34PDW, Замовлення №119107

Дуже задоволений click.ua, а саме швидкості та якості виконання замовлення. Товар відправили в день замовлення і я його отримав наступного ранку. Для мене це дуже важливо.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш гарний відгук, ми раді, що ви задоволені якістю обслуговування та швидкістю доставки. З повагою Click.
Оксана Счастливцева рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: IP камера Reolink E1 Pro, Замовлення №118890

Добрий день, замовляли камеру, дуже задоволені якістю обслуговування та швидкістю доставки. Камера прийшла швидко, гарно запакована.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Оксана! Дуже дякуємо, що залишили такий приємний відгук. З повагою Click.
Александр Первак рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Thomas Multi Cyclone Pro 14 (785037), Замовлення №118583

Все сподобалося
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Олександр! Дуже вдячні за ваш відгук. З повагою Click.
AceHigh рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Realme Buds Air 5, Замовлення №118825

Замовляв навушники. Зв'язались та відправили в той же день, прийшли швидко. Навушниками та магазином задоволений.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш відгук, ми щиро раді, що вам все сподобалось. З повагою Click.
MrLinkoln рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Black (BHR6851GL), Замовлення №zamovlennya #118710

Замовляв годинник,ціна нижча за інші магазини. Менеджер оперативно зателефонував,для підтвердження замовлення. Рекомендую, магазин
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми щиро дякуємо за ваш гарний відгук, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.
Полина Свищук рекомендує цей магазин

Купив: Внешний жесткий диск 2.5, Замовлення №118794

Все чудово. Сервіс на достойному рівні! Відправили в той же день.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Поліна! Дуже вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Іван Воронюк рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS realme Buds Air 5 Pro Sunrise Beige, Замовлення №118571

Швидкий та приємний в обслуговуванні сервіс, зручний інтерфейс сайту, швидка доставка та відклик менеджерів, які оперативно готові відповісти на всі запитання, все в товарі як було заявлено продавцем, всім рекомендую!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Ми дуже вдячні за ваш відгук. Ми стараємося щодня покращувати якість нашої роботи, постійно працюємо над помилками, шукаємо інновації. Нам дуже приємно отримувати такий зворотній зв`язок, будемо раді бачити вас знову. З повагою Click.