Davinci не рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Продукти, Замовлення №1001017838

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Мені дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація із вашим замовленням, пов'язана із затримкою у відправці :( На жаль, не вдалось з вами зв'язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання :( Бачу, що замовлення вже було вами отримане :) Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Якщо виникнуть додаткові питання по зверненню, напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Гарного вам дня та мирного неба над головою! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
VadimKot не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 травня 2024

Купив: Різне , Замовлення №1001030475

Нажаль, в даний момент часу не можу рекомендувати магазин. Зробив та оплатив замовлення другого числа поточного місяця, обіцялась відправка третього, згідно з інформацією на сайті. Також вказано, що затримка 2-3 дні по відправці, проте, в моєму випадку, затримка в два-три дні пройшла вже два-три рази... Консультанти точної дати відправки назвати не можуть. Прикро.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Вадиме :) Дякую вам за ваш відвертий відгук :) Перш за все, вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію, яка пов'язана із затримкою у відправці вашого замовлення :( На разі бачу те, що замовлення дійсно було вами отримане :) Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Бажаю мирного та гарного дня! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Замовлення отримав, а також промокод на наступну покупку. Дякую!
11 травня 2024 Відповісти
Василий Курдыдык не рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Памперсы goo.n, Замовлення №6016223

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відправку товару обіцяли протягом 3 днів, відпрака затримується вже 9 днів. Дуже негаьиане враження, оператор ніякої інформації не дає, обіцяє відправити протягом 2 тижнів
Представник магазину «MAUDAU»
Добрий день, Василь :) Вибачте, будь ласка, за затримку у відправці вашого замовлення:( На жаль не вдалось з вами зв’язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Бажаю вам гарного дня та мирного неба нам усім! Гарного вам дня та мирного неба над головою! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68 Вікторія| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
9 травня 2024 Відповісти
Елена Расторгуева не рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Хотів купити: Товаров было много

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олено :) Дякую вам за ваш відвертий відгук та приділений час у нашому чаті :) Перш за все приношу вибачення, за неприємну ситуацію, що виникнула з вашим замовленням від 02.05.2024 :( Зараз дійсно є затримка з відправленням замовлень на складі та дана інформація підсвічена на сайті маркету :) На разі бачу те що замовлення за вашим запитом було скасовано, та кошти мають повернутись на ваш рахунок протягом 3-х днів з сповіщенням :) Маю надію ви дасте нам шанс виправити ваші враження у майбутньому, а ми зробимо все можливе, щоб ви залишились задоволені :) Вікторія| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Олександр Грицай не рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Maudau, Замовлення №1001003897

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександр :) Вибачте, будь ласка, що доставили такі неприємні емоції від покупки. Розуміємо, що сильно підвели з відправкою замовлення :( Наразі наша команда активно працює над технічними оновленнями, щоб забезпечити ефективнішу та швидшу обробку замовлень у майбутньому, і тому нам потрібно трошки часу аби повернутись у звичний темп відправок :) Відправимо ваше замовлення якнайскоріше, а відгук, щодо товару було передано виробнику і весь товар проходить додаткову перевірку аби наші Гості були задоволені його якістю :) Дякую, що вже довгий час замовляєте у нас і сподіваємось на ваше розуміння :) Бажаємо мирного дня! Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68 "
Vitaliy33 не рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Хотів купити: Дитяче харчування

Магазином МЕГА НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ !!! Замовляв дитині ІП тиждень назад, обіцяли вислать на слідуючий день. Звоню кожного разу брешуть, кажуть завтра. Жалію що зв'язався. Ні в якому разі НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Віталій :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Микола Заєць не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Добрий день Замовлення №1001014562

Не рекомендую магазин MAUDAU! Таке відношення до клієнта не допустиме!!! Замовив на подарунок, тиждень немає товару((( Брешуть щодня що збирають заявку на складі((( Це жах!
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Миколо :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Рома Крук не рекомендує цей магазин

Купив: Підгузки, Замовлення №Невідомо

Нікому не рекомендую, відправка 1-2 дні було заявлено, після очікувань на телефоні навіть не передзвонили. Після черг дзвінків - сказали відправлення після 06.05, а замовив 30.04. Одне розчарування
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо, Романе :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Alex Bender не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Віскі Glenfiddich Single Malt Scotch, 12 yo, в подарунковій упаковці, 40%, 0,5 л (91149), Замовлення №1001013173

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександре :) Дякую за ваш відвертий відгук та перепрошую за незручності, які трапилися під час замовлення :( Я вдячна вам за приділений час у розмові та можливість узгодження ситуації :) Сподіваюся, що всі подальші онлайн покупки будуть лише з позитивним досвідом :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Карина| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ostrov не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Текіла DESTILERIA SANTA LUCIA El Destilador Silver текіла 0,75 л (7501233711402), Замовлення №6019708

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал, оплатил, рассчитывал на получение к определенному дню. Через день позвонили, сказали, что доставить не смогут. При этом с с продажи товар так и не убрали.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день :) Мені дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація із вашим замовленням :( На жаль, не вдалось з вами зв'язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання, Сергію, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Бажаю вам гарного дня та мирного неба нам усім! Гарного вам дня та мирного неба над головою! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68