Vlad рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: CMOS Canon EOS R50 kit RF-S 18-45mm IS STM Black (5811C033), Замовлення №2401016

GameZone - один з моїх найлюбленіших магазинів цієї ніші. Завжди привітно, продуктивно і якісно. Успіхів вам і наснаги!
Павло рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Процесор Intel Core i7-14700K (BX8071514700K), Замовлення №2400885

Хороший магазин. Дуже вічливі правцівники Кого турбують терміни доставки - домовляйтеся одразу і будете задоволені адже ціни найкращі
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Alex G рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Комплект аксесуарів DJI Avata Fly More Kit, Замовлення № 2401083

Товар був у наявності. Прибуло швидко та неушкодженим. Дякую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за співпрацю! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Вікторія Текер рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Графічний планшет Huion H640P, Замовлення №2400983

Дякую, все добре.
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Ваня Гладкий не рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti EAGLE 8G (GV-N406TEAGLE-8GD), Процесор Intel Core i7-14700KF (BX8071514700KF)

Відповідь представника «GameZone»
Шановний Іван! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, блокування кордону впливає на кожен магазин, який працює з товарами під замовлення. Ми регулярно отримуємо інформацію про процес від дистриб'ютора, який і займається переміщенням. На жаль, водії не можуть об'їхати усю чергу та стати першими. Зі свого боку ми також не можемо регулювати ситуацію чи будь-яким чином впливати на неї. Щодо передоплати - усі правила її повернення описані в розділі "Оферта". На фінальній стадії переміщення, коли товар уже офіційно викуплений у дистриб'ютора та проходить митний контроль, повернення передоплати неможливе, оскільки сума передоплати слугує компенсацією транспортних витрат. Приносимо вибачення за незручності.
копулова рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series X 1TB, Замовлення №2400864

Продавец доступно и простыми словами пояснил разницу между обычными несколькими игровыми приставками и я остановилась на Microsoft Xbox Series X 1TB. Отправили в тот же день. Замечаний к работе магазина и качеству товара у меня нет.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
nbists рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G735 Off White (981-001083), Навушники з мікрофоном Logitech G735 Off White (981-001083), Замовлення №2400742

навушники отримала, дякую
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Аріна34568 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum E10, Замовлення № 2400849

У останній момент вирішила поміняти модель пилососа, хоча вже все було оформлено, і мені пішли на зустріч) тому теперь я з E10, а не з попереднею моделлю.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Ангеліна Тимчук рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: CMOS Canon EOS R8 body (5803C019), Замовлення №2400817

Нормальный магазин, консультант рассказал усе , проконсультировал, помог выбрать. Посоветовала этот магазин подруга. Взяла тут CMOS. Очень рада.
MiaG рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 3X E 12G OC (912-V513-287), Замовлення №2400830

Все добре, все отримала.