Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP101), Замовлення №2401289

Трохи переживала за цю покупку,, бо якась низка ціна на ноутбук тут, але все пройшло добре. Ноутбук привезли того ж дня, все при мені перевірили і зробили перший запуск (дуже привітний молодий чоловік, з приємним спілкуванням, дякую). Самим ноутбуком я дуже задоволена, бо це саме те, що я хотіла (дяка консультантові за пораду і правильний напрям вибору).
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Kris_7182 рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №2401278

На покупку відеокарти в цьому магазині я витратила рівно дві хвилини - оформлення, уточнення по доставці, оплата на карту. Вважаю це класною роботою продавця та гарною економією мого часу. Відеокартою задоволена, Магазин рекомедую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Anastasia_rikkl рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №2401264

До мене поставилися відповідально і звернули увагу на всі мої прорхання. У консультанта чудова витримка - він відповів на тисячу моїх питань і навіть не возмутився. Дякую! Обовязково ще до вас звернусь.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Марк Ланцелов рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 2024 (MF5-H2EE354KD), Замовлення №2401183

5 із 5. Рекомендую!
Bogdana34 рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 5900X (100-100000061WOF), Замовлення №2401194

Дуже відповідальний підхід до продажу - самі зателефонували, все уточнили, ще раз проконсультували. Супер. я дуже задоволена!!
Відповідь представника «GameZone»
Богдана, дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Ми дуже раді, що Вам усе сподобалося, приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Таисия Сухина рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7950X (100-100000514WOF), Замовлення №2401189

Жаловаться не на что, поэтому пять звезд и рекомендация.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за фідбек! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
winks рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Ноутбук Dell XPS 15 9530 (Xps0301X), Замовлення №2401193

Идельное состояние коробки и самого ноута после доставки. Качественный и главное ценные подсказки продавца по подбору. Магазину пятерочки.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Орест К рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Inzone H7 White (WHG700W.CE7), Замовлення №2401176

Менеджер одразу перетелефонував і підтвердив наявність і ціну, тому навушники з мікрофоном Sony Inzone H7 White (WHG700W.CE7) купил тут. З відправкою навушників дещо затримали, але то не принципово, для мене так точно. В підсумку за співпрацю з магазином нічого поганого сказати не можу.
vvvvv. рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070S-O12G, Замовлення №2401170

І навіщо йди до звичайного магазнину, якщо є інтернет. Тут тобі і РЕАЛЬНА знижка і обслуговування на 10 балів. Достаку треба почекати, але воно вартує заощаджених грошей і задоволення відотримання пакунку на пошті)
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Вам сподобалась співпраця з нами, приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Даша Олійник рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark II (1066C002), Замовлення №2401157

Давно придивлялася до цього фотоапарату, а коли надумала, то не змогла ніде в наявності знайти. ДЛобре, що мій знайомий порадив GameZone, бо сам тут купував фотоапарат. Я подзвонила і мені сказали, що Canon PowerShot G7 X Mark II (1066C002) є у наявності. Оформила, купила. Дякую продавцеві за гарне обслуговування.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!