Alesia15 рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Кишеньковий проектор Samsung The Freestyle 2nd Gen (SP-LFF3CL), Замовлення №2400803

Продавці відпрацювали навідмінно. Проектор вже в мене.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Interlude GVE не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD)

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально розібратися в даній ситуації. На жаль, у зв'язку з постійними блокуваннями кордонів (останнім часом - повним), магазин не завжди може виконувати відправки та доставки замовних товарів вчасно, через що також несе значні збитки. Зі свого боку ми намагаємось будь-яким чином компенсовувати затримки, щоб загладити очікування клієнтів.
Стас665 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №2400789

Перевірений магазин, все добре.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Krolianas рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №2400746

Обслужили очень быстро, посоветова купить именно то, что я хотела. Очень круто, что попала именно на этот магазин.   Рекомендую магазин всем.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїми враженнями! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Катерина Мікушина рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смарт -годинник Garmin Enduro 2 (010 - 02754 - 00 - 01), Замовлення №2400773

Продавец то что нужно. Ничего лишнего - все коротко и по сути. Настоятельно рекомендую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
egorik рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: FPV дрон DJI Avata Pro View Combo with RC Motion 2 Controller (CP.FP.00000101.01), Замовлення №240059

Гарна ціна, тому і купив саме тут. Отримав очікуване
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Misha boev рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: GIGABYTE GeForce RTX 4060 EAGLE OC 8G (GV-N4060EAGLE OC-8GD), Замовлення №2400469

дякую, замовлення отримав
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Ксения Аверина рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic with RC Remote (CP.MA.00000554.01) 12:57, Замовлення №2400633

Купила тут квадрокоптер. Заказ оформили быстро и так же быстро отправили. Рекомендую.
Salce рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Стедікам із камерою DJI Pocket 3 (CP.OS.00000301.01), Замовлення №2400645

Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за розгорнутий відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Мария 13 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Creator Kit White, Замовлення №2400665

Відмінна якість товару, на сайті все гарно розписано, навіть питань продавцеві не довелося ставити. Доставка за декілька днів у іншу частину країни. Привітний персонал.
Відповідь представника «GameZone»
Марія, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!