Jack Pentagon не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Чохол для смартфона iPaky Slim for Samsung M317 Galaxy M31s Black, Замовлення №0000

Колись купляв чохол до телефону M31s для захисту від падінь та подряпин. В результаті задня кришка телефону була подряпина навіть в чохлі. Тому я не рекомендую даний магазин.
Ілля Дерех рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №1609

Хочу відмітити магазин, пішли на зустріч і доставили товар наступного дня. на 6 поверх занесли без проблем за доступною ціною
Jura Pidgurskyj не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції BLUETTI B300S Expansion Battery, Замовлення №65552

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

TimA рекомендує цей магазин

Купив: Eurolamp A70 12W 4500K 220V E27 (LED-A70-12274(EM), Замовлення №№120328

Дуже гарне обслуговування магазину, вчасно отримав, ціна відповідає якості, гарна упаковка. Дуже задоволений магазином.
Володимир Сизоненко (Миколайович) рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Bluetti EB3A Portable Power Station, Замовлення №2543185

ОiB рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: MacBook Air 15" M3/8CPU/10GPU/16GB/512GB Silver 2024 (MXD23), Ноутбук Apple MacBook Air 15" M3 2024 Silver (MXD23), Замовлення №3039-050624

eugtrtr рекомендує цей магазин

Купив: Надувна флокірована подушка Intex 68672, Замовлення №3781536

Моє замовлення № 3781536 пройшло вдало. Замовив онлайн, протягом 15 хвилин набрав менеджер і вже на наступний день товар чекав мене в магазині. Взаємодія зі співробітниками магазину лише позитивна, якістю придбаного товару задоволений
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Нехай всі покупки в нашому магазині приносять Вам тільки позитивні емоції!
Владислав Височій (V. Martian) рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ethernet SFP модуль 1Gb 1550nm SC 3км FoxGate (SFPd-1SM-1550nm-3SC), Замовлення №64977

До замовлення 64977 Замовлення виконано вчасно з урахуванням часу на пересилку до іншого міста, Ніяких документів не забули прислати в комплекті. Модуль SFP (SFPd-1SM-1550nm-3SC) прийшов просто в пакеті з документами не замотаний, та не пошкоджений. Точно діє на дистанції 400 метрів, на більших дистанціях не перевіряв, та я думаю до 3 км дотягне без проблем. Вита пара - не пошкоджена, цілісна, відповідає заявленим характеристикам.
Лев Николай рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: ДБЖ безперервної дії (Online) AEC Online 3xSchuko LCD (IST3020010), Замовлення №275864

Самая низкая цена. Быстро и без проблем. Оператор очень вежливая и квалифицированная.
Виктор Г рекомендує цей магазин

Купив: Картридж до лазерного принтера cacon 725, Замовлення №90934

Швидке оформлення і відправка Все швидко і чітко