sergiykooo рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №17165

Sergey рекомендує цей магазин

Купив: Прал порош Tide Аква-Пудра Color 8.1 кг, Замовлення №303294842

Замовив пральний порошок, доставили на наступний день, швидко, рекомендую
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день, Сергій. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів.
Ulik не рекомендує цей магазин

Купив: Nilfisk Premium 190-12 Power, Замовлення №3568

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Магазин не рекомендую! Якщо у Вас є багато вільного часу, та багато грошей можете замовляти в цьому магазині. Потім Вам будуть постійновішати лапшу на вуха, та розповідати байки про товар. В загалі товар привезуть скоріш за все, але чекати будете дуже тривалий час, адже продавець не дуже чесний, постійно вигадує різні історії з вашим товаром, аби Ваші грошу були в обігу.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Доброго дня! Надайте ТТН?
Олександр Гашук рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція Bluetti АСБОР, 504 Втч, Замовлення №460340

evgen рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція 2E Gart (2E-PPS2020), Замовлення №18591

отличное взаимодействие с менеджерами и доставкой, привезено как и договаривались
Відповідь представника «TEHNO-BIT.COM.UA»
Доброго дня, шановний клієнт! Дякуємо вам за приємний відгук. Служба контролю якості обслуговування TEHNOBIT.COM.UA
Александр не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Black

Во-первых, с сервисом в них беда. Человек на телефоне совершенно не был заинтересован ответить на мои вопросы. Отвечал фразами будто автоответчик. Самое не приятное, что когда попытался купить телефон с оплатой частями, он оказался на 1900 грн. дороже изначальной цены. При том, что об этом в описании товара не было сказано ни слова. Тот же сотрудник по телефону ничего внятного объяснить не мог. Будьте внимательны при оплате.
Fil Martin не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Ціна на товар змінюється навіть післе оформлення замовлення.
Alex Zhiltsov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Росом5s, Замовлення №Не сохранил.

Рекомендую!
Antony рекомендує цей магазин

Купив: ГІБРИДНЕ ДБЖ/ІНВЕРТОР ENERGENIE EG-HI-PS500-02, Замовлення №71764

Всё отлично, магазин не навязывает никаких лишних доплат и держит цену как и указано на хотлайне и их сайте. Рекомендую.
HollowJ не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU)

Зробив замовлення зарядної станції. Набрали після 19 наступного дня, не зміг взяти слухавку. Наступного дня набираю, товар продано. Не намагались зв?язатись по месенджер чи перетелефонувати пізніше. Не повідомили про скасування замовлення. Не намагались запропонувати альтернативу. Не рекомендую.