Stexz рекомендує цей магазин

Купив: Миша Logitech M330 Silent Plus Blue, Замовлення №572480

Купляв у цьому магазині декілька разів у цьому році. Завжди обслуговування на висоті. На даний час один з найкращих магазинів. Товар завжди новий запакований, для мене це важливо. Одного разу набагато більш розпіарений магазин надіслав мені вітринний зразок телефону, та ще й переконував, що це нормально.
Mao22 рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №050624267

Все чудово! Вчора оплатив, сьогодні вже користуєшся. Сплачував від юрособи, і зазвичай це буває трохи довше, але не тут. У чаті з менеджером всі питання вирішили чітко, швидко.
Vladimir Koverzen не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Автономний сонячний інвертор 2E SM-6K48T, 6000VA/6000W

Коли зміг сам до них дозвонитись, повідомили, що товар в найвності і що після повної оплати відправлять. Попросили номер з вайбером щоб надіслати реквізити, але нічого не надіслали. Зателефонував їм знову на слідуючий день - сказали що передадуть менеджеру і той скине реквізити. Потім історія повторювалась. Чотири рази я їм телефонував взагалом. Вп'яте дзвонити вже немає бажання, тому що таке враження, що вони просто знущаються.
Андрей Бухало не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU)

Всім хто хоче щось купити в цьому магазині дуже не раджу. Зробив замовлення, підтвердили, а за 2 дні до видачі повідомили що товару немає. При тому що версії різні в різних менеджерів. Дуже зраділа ситуація бо замовляв зарядну станцію яка за це час подорожчала всюди на 20%. Відмінив ще 2 замовлення бо тут підтвердили. Висновок, втрачені нерви і скоріше за все кошти. До речі на сайті відгук мій так і не опублікований, хоча написаний по всім правилам. Просто там незадоволення і одна зірочка.
Zender21 рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук MSI Thin GF63 12UC (12UC-1045XPL), Замовлення №32051518

Треба було за місяць закупти декілька моделей ноутбуків і тільки тут знайшла всі в наявності, довелось тільки трошки почекати поки доставили в пункт видачі (на післязавтра вийшло). Самі ноутбуки повністю працюючі, пакування присутнє.
Влад Пучич не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Швейцарський ніж Victorinox Huntsman 1.3713

Попри статус "У наявності" термін відправки складав 3-5 робочих днів, що взагалі не ок.
Александр Николаев рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Батарейка щелочная Duracell N/LR1, 1.5V, блистер 2шт, Замовлення №224869004

Луже чудовий магазин! Всім рекомендую
Влад Пучич рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Graphite, Замовлення №277880

Замовив. Все вчасно і як домовлено. Єдине, не дуже уважно читають коментарі до замовлення, бо просив писати на месенджери, а намагались додзвонитись для підтвердження. Але загалом можна мати справу. Рекомендую.
Влад Пучич рекомендує цей магазин

Купив: Прогресивний ігровий i5 11400F RTX 3060 32Gb, Замовлення №5458

Чітко, швидко. Фішкою є онлайн-трансляція збірки компа. Через тиждень комп глюканув. Відправили магазину - виявився дефект планки пам'яті. Замінили без проблем. Загалом - рекомендую.
Влад Пучич не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: БФП Canon i-SENSYS MF655Cdw A4 + Wi-Fi (5158C004)

Замовив МФУ у магазині. Перетелефонували й підтвердили наявність і домовились про відправку. Через годину перетелефонували ще раз із повідомленням, що на пристрої бронь і відправити не можуть. Панове, серйозніше, будь ласка, поводбтесь із чужим часом.