Виктория Кучма рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Блендер занурювальний Tefal INFINYFORCE PRO 5IN1 HB95LD38, Замовлення №248466

Зі мною вчасно зв’язались, відправили товар. Дякую
Ліля2000 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: сухий корм Purina One DualNature со спирулиной 1,4 кг (7613036269025), Замовлення №2802153834-1

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ephriam рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини Nexen N Blue HD Plus (195/55R15 85H), Замовлення №3265

Швидко, якісно, за чудовою ціною. Замовлення прийшло всього за кілька днів, навіть у травневі свята. Дякую за сервіс.
Vlad Davydenko рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №1

Як завжди чудовий сервіс, забрав товар в той самий день, коли й замовив
Haplet рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Mi Box S 4K 2nd Gen New , Замовлення №3 766 052

Чудовий магазин, самі круті ціни. Придбав у магазині, все сподобалось, ввічливі оператори та менеджери, приємно спілкуватись. Рекомендую!
Андреy не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Фен-мультистайлер Dyson Airwrap Complete Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (388447-01), Замовлення №2857

Товар, конечно же не оригинальный - пол беды. Не работает кнопка “on”-“off”, от сети работает фен постоянно. На телефонные звонки не отвечают. Заполнил заявку, в соответствии с условиями, на обмен или возврат денег и никакой реакции. МОШЕННИКИ!
mirosh рекомендує цей магазин

Купив: Сушильна машина Siemens WT7U46EPL, Замовлення №46356

При зверненні було надано розгорнуту консультацію, обрана модель сушилки була в наявності і була відправлена в заявлений термін, навіть без передоплати. Гарна ціна, однозначно магазин рекомендую.
Nazar373727 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A55 5G 8/128GB Awesome Navy (SM-A556BZKA), Замовлення №96974

Придбав смартфон, подзвонили та відправили швидко, телефон з усіма пломбами, ціна була сама приємна серед інших магазинів, телефон працює досконало, замовляю вже другий раз, поки що проблем не виникає
Vitalii Kozak рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мотошини MITAS MC 50 (110/80R17 57H), Мотошини MITAS MC 50 (130/70R17 62H), Замовлення №31350

Швидко звязались, швидко відправили, задоволений магазином на всі 1000% рекомендую!
Мирослав рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh (VXN4258CN, PLM18ZM), Замовлення №273915

Доволен обслуживанием