Мария Короленко не рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Sigma mobile X-power SI50A3QL 50000mAh Type-C PD20W, QC22,5W Black, Замовлення №#345765

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Приехал покоцанный банк, с глубокой царапиной на тыльной стороне Замовлення #345765 від 07.05.23 16:12 Коцки по всему корпусу, проблема не магазина, а производителя, что такой тяжелый банк, так упаковал, ну спасибо, магазин молодец, производитель нет. Только я покупаю товар в магазине, а дела их с производителем, меня не затрагивают. И да, вопрос по оплатам, напрягает, когда люди просят сбросить деньги на карту.
А цена была самая дешовая?
5 червня 2023 Відповісти
Oleg Kozub рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Razer Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1), Килимок для миші Razer Sphex V3 Small Speed (RZ02-03820100-R3M1), Замовлення №341377

Макс Днепровский не рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E 650VA, USB DIN (5E650IUSBDIN), Замовлення №333554

Trident рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Бездротовий Wi-Fi 6 маршрутизатор серії Ruijie Reyee RG-EW3200GX PRO, Замовлення №331981

Замовлення оброблено швидко. Непорозумінь не виникло.
Petabajtik рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Hager SBN240 и Hager MC206A, Замовлення №331135

Отличный магазин, сделал заказ, менеджер перезвонил, уточнил все нюансы, я оплатил и через день оборудование было уже у меня, лучшая цена по всему интернету, однозначно рекомендую магазин к сотрудничеству
Александр Свобода рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Einhell TE-CD18/50 Li-i Bl-Solo, Замовлення №330264

Товар отправили наложенным платежом, по устаревшей цене (-448грн. это скидка 14,5%, в других магазинах скидки 5-7,7%). Сделка прошла непринужденно, было немного волнительно оригинальный ли товар, оказался оригинал. Магазину спасибо большое!
Андрей Валерьяныч рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: NeoLight SOLO X Silver, Замовлення №327806

Товар відповідає опису, консультант більш-менш орієнтується в характеристиках. Відправили без передплати НП на наступний день після замовлення.
Andriy V не рекомендує цей магазин
16 липня 2022

Хотів купити: TP-Link Archer AX23, Замовлення №326462

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товар так і не відправили. Не робіть передплату і обходьте цей магазин стороною.
dvs рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Купив: TL-SG105PE, Замовлення №326302

Заказ приняли и подтвердили наличие в течении 15 минут. Единственная мелочь - отправка задержалась на сутки. В остальном отличный магазин.
Аdats не рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: A4Tech W60 Max Bloody, Замовлення №322829

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

без предоплаты не отправляют, хотя не указано . не советую магазин.