Марина рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №724612

Покупкою задоволена, доставили швидко)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Марина! Дякуємо за відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою, користуйтесь із задоволенням:)
Катя рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Портативна колонка Harman/Kardon Go + Play 3 Black (HKGOPLAY3BLK), Замовлення №724651

Мне все понравилось, консультанты вежливые, доставили быстро
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Катерина! Дякуємо Вам відгук та покупку! Приємного користування колонкою:) Чекаємо на нові замовлення;)
Ярослав рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Tune Buds Blue (JBLTBUDSBLU), Замовлення №724697

Консультанты помогли подобрать модель наушников, пользуюсь уже неделю все доволен
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Ярослав! Дякуємо Вам відгук та покупку! Раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою. Приємного користування навушниками)) Чекаємо на нові замовлення;)
LEO рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Starlight (MM9P3), Замовлення №724015

Всем доволен, магазин рекомендую!
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за відгук та покупку!:) Користуйтесь iPad Air 2022 із задоволенням:)
Anna Belinska рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Snow, Замовлення №368870

Замовляла телефон, все пройшло на 10 з 10. Чудовий клієнтоорієнтований інтернет-магазин, хороші ціни, професійна консультація, приємне спілкування, надшвидка відправка, одним словом, рекомендую.
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Ганна! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації! Раді знати, що Ви задоволені покупкою, користуйтесь смартфоном із задоволенням:) Чекаємо на нові замовлення!;)
Roman рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Флешка SanDisk 64 GB USB Ultra Type C (SDCZ450-064G-G46), Флешка SanDisk 64 GB USB Ultra Type C (SDCZ450-064G-G46), Замовлення №00000017526

В магазині видали інший товар який дуже похожий на той що я замовив але вирішили це з магазином)
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Добрий день, Роман! Дякуємо Вам за те, що обрали Skay.ua і поділилися своїми враженнями про покупку:)
Татьяна рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 743G InkPad 4, Stundust Silver (PB743G-U-CIS), Замовлення №724736

читалкой довольны, продавцы хорошо проконсультировали, всем довольны
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування:)
Ivan рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Покупкою задоволений, доставили швидко)
Евгений рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Green (MTP53), Замовлення №721984

Покупкой остался доволен, продавцы профессионалы?
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування iPhone 15:)
Helene рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення №721758

Покупкою задоволена. Передзвонили швидко, товар приїхав на наступний день
Відповідь представника «Скай (skay.ua)»
Дякуємо за Ваш відгук!:) Раді, що Ви задоволені покупкою у нашому магазині Skay.ua:) Приємного користування смартфоном:)