Роман Токарський рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №107576

Вже не перший раз тут купляю і все як завжди пройшло чудово, ціна топ, магазин на рівні
Tetiana 1 рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX) (6941565971364), Замовлення №106966

Придбала в даному магазині, доставили швидко товаром задоволена, продавці радо проконсультували, та допомгли з вибором. Консультант максим який знаходиться у ЖК Premier Tower (Вінниця), дуже привітний. Загалом усім рекомендую. Єдиний мінус, що товар прийшов трішки у надірваному упакуванні, довелося зачекати хвилин 30, щоб замінили на новий. Це не критично на фоні загального враження про магазин та персонал.
Marian Malets рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: iPeople, Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Silver (MPXX2) 2017, Замовлення №107338

Шукав собі не дорогий мак для роботи, знайшов в цьому магазині за класну ціну, стан ідеальний, встановили мені ще офіс, вже працюю на повну. Сервіс чудовий, все швидко пройшло!
Тоня Сапіга рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L (MRF63) (Open Box), Замовлення №107324

Шукала чоловіку на подарунок, економія 3000 грн вийшла бо коробка була відкрита, але сам годинник новий. Наголосила що треба в термін вкластися і вже на наступний день забрала товар, чоловік задоволений. Магазин як завжди на рівні!
Ірина Теглівець рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №107245

Шукала мамі на подарунок телефон, продавці підібрали оптимальну модель, мама дуже задоволена. Чудовий магазин та сервіс. Рекомендую
Vitaliy123 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №107077

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Придбав смартфон, та дуже задоволений сервісом та якістю обслуговування. Менеджер Вадим допоміг перенести данні, та встановити необхідні програми. Неодноразово купую у цьому магазині та усім рекоментую.
Illia Herilov рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Apple Vision Pro 256GB (MQL83), Замовлення №замовлення 107135

Думав що прийдеться довго чекати на ці окуляри поки вони появляться в Україні, але в магазині вже товар доступний і ціна така сама як в Apple магазинах. Тому довго не думав а одразу замовив і на наступний день я вже тішився новій покупці. Як завжди магазин на висоті, хлопці профі своєї справи, раджу всім!
Vasyl рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №107093

В котре вже тут купляю товар і в цей раз замовив товар який зараз дуже потрібний, а саме Квадрокоптер на який відкривали збір мої колеги. Знаю що зараз багато обману при купівлі дронів на просторах інтернету тому вирішив не ризикувати і купити в перевірених. Ціна була найкраща на ринку, здійснив оплату і в той самий день відправили товар. Дякую що завжди допомагаєте, успіхів і процвітання
Vitalii Li не рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 1TB Deep Purple (MQ323)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

перешел по ссылке с хотлайна, заказал телефон. потребовали предоплату либо на карту, либо в городе в магазе. ну ок, согласился. жду пока пришлют реквизиты, не прислали. через 2 часа перезвонил, сказали, что сейчас вот уточнят наличие и отпишутся в вайбер. в итоге через пару часов они на сайте перевыставили телефон на несколько тысяч дороже, и не отписались. коммуникация нулевая, требование предоплаты. не советую тратить время
Соня Олійник рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (DUOS), Замовлення №103902

Добрий день добрим людям. Щиро вдячна за чудовий товар. Товар якісний, особливо сподобалось обслуговування. Окрема подяка менеджеру Василю, велике дякую за вашу компетентність та вічливість. Господнього благословіння і мудрості Всесвіту.