Таня Микитюк не рекомендує цей магазин

Хотів купити: 1001049805 номер замовлення

НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Замовила ще 8 числа вранці, вже 12, вечір... відповідно сьогодні вже не відправлять. КОЛИ мені відправлять мій товар??
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Тетяно :) Вибачте будь ласка за затримку відправки вашого замовлення :( На жаль не вдалось з вами зв’язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Гарного вам дня та мирного неба над головою! Вікторія | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Haze рекомендує цей магазин

Купив: Кава зернова Chehovych Brazil Mogiana, 1 кг, Замовлення №1000969708

Гарний магазин з величезним асортиментом різних категорій товарів. Адекватна вартість доставки. Якщо в замовленні є товари з різними термінами доставки, відправлять окремими посилками без додаткових плат.
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Ми дуже вдячні, що ви поділились своєю позитивною оцінкою нашого маркету :) Нам важливо, щоб наші Гості отримували замовлення якнайшвидше та з задоволенням :) Будемо продовжувати дивувати вас цікавими новинками, супер пропозиціями та найкращим сервісом :) Гарного дня та мирного неба! Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Олександр Сокирко рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Коньяк Французский Бульвар Коньяк України VVSOP 5 зірок, 40%, 0,5 л (867698) (4820213961129), Замовлення №1000627870

Однозначно рекомендую. Швидка обробка і доставка замовлень. Дуже багато акційних пропозицій.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександре :) Щиро дякуємо за ваш відгук :) Ми завжди стараємося надавати найкращий сервіс для наших Гостей :) Приємно чути, що ви відмітили оперативність нашої доставки :) З нетерпінням чекаємо на ваші наступні покупки у нас:) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
AndrewKovalskiy не рекомендує цей магазин

Купив: Продукти, косметика, Замовлення №1001022240

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Андрій :) Дякую вам за ваш відвертий відгук та за час, котрий ви приділили мені в розмові :) Перш за все, вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію, яка виникла з вашим замовленням, дуже прикро, що вам довелось відмовитись від замовлення :( Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостем маркету важливих штук :) Бажаю мирного та гарного дня! Вікторія | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Roman Rokitskyi не рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення в Маудау, Замовлення №1001015994

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Жахливий сервіс!!! 2 тижні не можуть відправити замовлення. За весь час жодного дзвінка з магазину. Коли сам дзвониш тільки чуєш вибачення і те, що вони не можуть сказати коли відправлять. Не рекомендую!!! Особливо відзначу відділ контроля якості. Займаються шаблонними відписками і все.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Романе :) Дякую за ваш відвертий відгук та приділений час у чаті :) Вибачте за незручності, які трапилися під час замовлення у маркеті, так звісно не повинно бути :( Маю надію ви дасте нам шанс виправити ваші враження у майбутньому, а ми зробимо все можливе, щоб ви залишились задоволені :) Аліна| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Типова відписка якою ви займались 2 тижні замість того, щоб вирішити питання і сказати коли відправите. За 2 тижні жодного дзвінка від вас. Якщо товару немає, то скажіть як є одразу. Ви як служба "турботи" і особливо "контроль якості" абсолютно безтолкова. Єдине що ви можете - це як зазначив раніше займатися відписками.
15 травня 2024 Відповісти
Аліна, ви ліпше гроші поверніть. Замовлення скасовано, а гроші ще не повернуті!
15 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «MAUDAU» відповів на коментар Roman Rokitskyi
Добрий день, Романе :) Оплата була скасована через скасування замовлення 12.05. Розблокування коштів відбувається миттєво, або до 11 днів, залежить від вашого банку :) Для перевірки ви можете переглянути виписку по карті від 29.04 та звернутись до підтримки вашого банку для отримання інформації по точним термінам розблокування :) Перепрошую за негативні емоції, котрі виникли від співпраці з нами :( Якщо будуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть в наш чат у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot :) Буду дуже рада побачити вас нашим Гостем знову :) Гарного вам дня та мирного неба над головою! Аліна| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Вчора Відповісти
serzht рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Сухий корм Bavaro Solid 20/8 18 кг (4032254743613), Замовлення №2903003

Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Дякуємо за ваш відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали наш магазин, і чекаємо на ваші наступні покупки :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Ірина Сайкова рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Пиво і доглядова косметика , Замовлення №6035012

Замовила пиво і косметику До пива поклали чіпси у подарунок) Все дуже якісно запаковано в папір та плівку, косметика окремо від продуктів. Замовляю не перший раз і завжди відправляли на наступний день. Зараз же на сайті було повідомлення, що є затримки з відправкою, і дійсно, відправили через 3 дні після оформлення але ще додатково телефонував оператор і повідомив ще раз) Поки все подобається, буду замовляти і далі
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ірино :) Дякуємо вам за відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали нас, і ми робимо все можливе, щоб ваші покупки були якнайприємнішими та комфортними :) Гарного та мирного дня :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Lena Pavlova не рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Gerber, Замовлення №6009864

Як постійний клієнт категорично не рекомендую даний магазин. Замовлення оплачене 2 травня . Пишуть що затримка відправки 2-3 дні. Ну ок, буває . Замовлення отримую 9 травня і лише одну позицію на 79 гривень з 2586. Чек в коробці на все замовлення, на гарячій лінії теж сказали що відвантажено все. День вони в себе розбирались і ввечері скидають накладну . Яка на хвилиночку не моя , інша сума і взагалі невідомо кому адресована !
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олено :) Дякую за ваш відвертий відгук :) Вибачте за незручності, які трапилися з замовленням у маркеті, так звісно не повинно бути :( Я прикладу усі зусилля, щоб допомогти у вирішенні вашого питання :) Дар’я| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
alex50 не рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Хотів купити: заказ № 6002896

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Олександре :) Дякую вам за ваш відвертий відгук та за час, котрий ви приділили мені в розмові :) Перш за все, вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію, яка пов'язана із затримкою у відправці вашого замовлення, дуже прикро, що вам довелось відмовитись від замовлення :( Наша команда активно працює над технічними оновленнями аби покращити швидкість і якість відправок, тому сподіваюсь в майбутньому у нас буде шанс показати вам кращий рівень сервісу :) Сподіваюсь, що невеликий бонус зможе виправити негативне враження та ми ще побачимо вас Гостем маркету важливих штук :) Бажаю мирного та гарного дня! Карина | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Тетяна Швець рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Шоколад молочний Roshen Lacmi з шоколадною начинкою та вафлею, 90 г (872112), Замовлення №10 0029 7047

Замовляю часто на маудау. Беру товар на суму щоб вийшла безкоштовна доставка, це мене радує.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Тетяно :) Дякуємо за ваш відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали наш магазин, і чекаємо на ваші наступні покупки :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68