Heaven Dorian не рекомендує цей магазин
5 травня 2024

Купив: LG UltraGear 32GP850, SONY DUALSENSE WHITE, Замовлення №#2401640

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Приносимо свої вибачення за затримку. На жаль, монітори поставляються окремими постачальниками з окремими авто, тому інколи можуть виникати затримки у переміщенні, проте ми працюємо над тим, щоб усі групи товарів мали однакові терміни постачання. Усі товари, які ми отримуємо - нові та повністю запаковані, тому ми завжди надаємо гарантію того, що клієнт отримає якісний товар. Щодо гарантійного терміну - він визначається безпосередньо постачальником. Можливо, у майбутньому термін буде збільшено. Сподіваємось, що якість товару та обслуговування компенсувала затримку та Ви залишитесь нашим клієнтом у майбутньому!
Marina24 рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JU (G614JU-N4132), Замовлення № 2401685

Нещодавно  купувала тут ноутбук, асолютно задоволена покупкою . Магазин рекомендую.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
hot-point2424 рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: електросамокати Xiaomi Mi Electric Scooter 4 GO, Замовлення №2401673

Електросамокат отримала в срок, по ціні норм, відповідає функціоналу. Магазин раджу до покупок.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися досвідом! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Сорощук рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G17 2022 G713RC (G713RC-HX057), Замовлення №2401658

Хочу сказать магазину большое спасибо за качественную консультацию и прекрасный ноктбук . Обычно я отзывы не пишу, но тут решила написать, так как очень довольна покупкой. Менеджер очень компетентный, все четко рассказал и объяснил. Отправили быстро. Ноутбук подошел идеально. Вообще у них на сайте огромный выбор различных интересностей. Поэтому от души рекомендую!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Леруня Удовиченко рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №2401636

Хочу подякувати консультанту Олені за витримку, бо я ще той прискіпливий клієнт. Окрім того, хочу сказати, що тут справді найкращу ціни, бо я купую в GameZone вже втретє і завжди отримую найкращу вартість.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!
Misko7201 рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A6400 kit (16-50mm) Black (ILCE6400LB.CEC), Замовлення №2401622

Перша моя глобальна покупка за період останнього року в цьому магазині. Переживала чи все так і залишилось, чи сервіс магазину не постраджав, але поспілкувавшись з продавцем і провівши угоду від моменту оформлення до моменту отримання, зрозуміла, що рівень обслуговування навпаки виріс і купувати стало ще зручніше. Дякую вам! Розвитку вам і удосконалення!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Лянка рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №2401605

Отличная цена, у нас в магазинах станция гривен на 700-800 гарантировано будет дороже стоить. Даже с учетом доставки получилось дешевле чем брать у нас в городе.
tashapolo88 рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка ASUS ROG Ally 2023 512 GB (RC71L-NH001W/90NV0GY1-M00550), Замовлення №2401601

Давно мріяла про цей подарунок для себе і нарешті вирішила вкласти ту сімму і придбати ігрову. Дякую GameZone за класну ціну і гарне обслуговування. Дуже швидко отримала приставку, ще й маленький бонус))
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо, що поділилися досвідом взаємодії з нами! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
IrinaSid рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900JMPB), Замовлення №2401568

ноут продали оригінальний, відправили в день купівлі
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці :) З повагою, команда GameZone!
Juliiachaika рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black, Замовлення №2401549

рада, що обрала саме цей магазин)))
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за вибір! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!