Костя Каменев рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Замовлення №603

Дякую за швидкість та допомогу
Budnik Alena рекомендує цей магазин

Купив: Айфон 13, Замовлення №19339

Все добре) Дуже ввічливі продавці
Юлия Родионова рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01), Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01, CP.MA.00000656.01), Замовлення №575

В чеку квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01)і дві батареї. Оформлення за дві хвилини, доставка з адву години на інший кінець міста.
Ustas Popandopalo не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto E13 8/128GB Cosmic Black (PAXT0079)

Master77max рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel, Замовлення №025997

Вже вдруге купую тут телефон. Абсолютно все влаштовує. Гарне обслуговування і спілкування з менеджерами.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук! Дякуємо за вашу відданість, приємного користування :)
dvizhok не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Телевізор Hisense 65U8KQ, Телевізор Hisense 65U8KQ

Roman Livinskiy рекомендує цей магазин

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Fifine A8, Замовлення №440899

Придбав в магазині мікрофон. дуже порадувала швидка доставка. Обіцяли до 17 числа доставити, по факту замовлення було зроблено 13.05, а вже 15.05 забрав в поштоматі. Безкоштовна доставка до поштомату також порадувала. Оплатив покупку відразу при оформленні, все супер. Мікрофон працює справно, звук пише добре. Гарно виглядає з підсвіткою. В цілому магазин рекомендую, аж неочікувано швидка доставка)
NataliyaHappy рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мультипортовий адаптер Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-Port Adapter 4K, Silver (ST-CMAS), Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3), Замовлення №240431

Дякую за швидке і гарне обслуговування, на всі питання отримала відповіді?
Artur не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Робот пилосос Samsung Jet Bot VR30T80313W

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук. З повагою, Анатолій, Департамент Турботи про Клієнті
Taras Angel рекомендує цей магазин

Купив: Cooper&Hunter Arctic CH-S18FTXLA2-NG, Замовлення №СФ-0011505

Чудовий сервіс від покупки до монтажу, допомогли підібрати оптимальний варіант та зробили якісно прорахунок по монтажу так як в нас приватний будинок майстер чітко все виміряв та зробив все обережно та професійно. Рекомендую магазин та монтажника Павла!