Насиковский А. рекомендує цей магазин

Купив: samsung widescreen full hd, Замовлення №5207

Все супер, все як було зазначено в описі. Дякую магазину за наявний товар по вигідній ціні. Від покупки залишились приємні емоції. Рекомендую магазин!
Fizko Kyiv рекомендує цей магазин

Купив: iPhone 15 Pro Max, Замовлення №00000018570

ІД не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально розібратися в даній ситуації.
Baratheon рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ27B Pindar 30000mAh Black (BJ27BB), Замовлення №2545502

Инна Пышная не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Acer Aspire 7 A715-76G-51C4 (NH.QN4EU.003) Charcoal Black / Intel Core i5-12450H / RAM 8 ГБ , Ноутбук Acer Aspire 7 A715-76G-51C4 Charcoal Black (NH.QN4EU.003), Замовлення №812998236

Анастас_ія не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
Вчора

Хотів купити: Жорсткий диск Toshiba P300 2 TB (HDWD320UZSVA)

дуже добре, що магазин телемарт видає свій товар за інший на цьому сайті. повезло, що вони вказали повну інфу великими буквами у назві товару, тому вдалося не замовити те, що магазин намагався підсунути по ціні, яка начебто нижча ніж в інших магазинах
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Ми перевірили інформацію по Вашому зверненню. Даний товар має швидкість обертів 7200, ми дійсно припустилися помилки з описом товару на нашому сайті. Помилку було виправлено. Щиро вдячні Вам за те, що проінформували нас про цю прикрість. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Jeka Yaroshenko рекомендує цей магазин

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys MR80X, Замовлення №516837

Все гарно, обслуговування супер доставка швидка.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Євгене! Дякуємо за те, що знайшли можливість підбадьорити нас і поділитися своїм позитивним настроєм. Ми задоволені, що наші послуги вам сподобалися. Нехай придбаний товар принесе лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та прекрасного дня. Завжди раді вас бачити!
Persik не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №74969

Купував у цьому магазині годиник з захистом IP68 (Пристрій з класом захисту ip68 можна використовувати на глибині до 1,5 метра до 30 хвилин) за два місяці перестав працювати, в гарантії відмовили, в годиник попала влага.Мати в ньму максимум посуд і руки мила. Коли я сказав що це гарантійний випадок і то прописано в гарантійному талоні. мені відповіли " ви ним не правильно користувались" висновки робіть самі..
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми почали перевіряти надану вами інформацію у відгуку та не знайшли звернення до сервісного центру з приводу обслуговування смарт-годинника Apple Watch Series 9 (MR9A3). Також у нас немає таких номерів замовлень, що ви вказали. Якщо ви впевнені, що нічого не переплутали, ми просимо вас уточнити номер вашого замовлення чи чека, або вказати номер акту прийому до сервісного центру.
Игорь Прутких рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №7787

Найнижча ціна на ринку, гарне обслуговування
Катерина Демченко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OPPO A76 4/128Gb Blue, Замовлення №№ 31038557