Віктор рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (MK183), Замовлення №00000016786

Купував ноутбук в цьому магазині. Дуже сподобалась оперативність та відповідність ціни. Також класно, що гравіювання зробили дуже швидко на місці. Респект менеджерам та магазину;)
Baratheon рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK), Замовлення №504567

Mariia Vasylynchuk рекомендує цей магазин

Купив: Цибулини квітів, Замовлення №100572595

Добрий день! Квіти купую не один рік і в різних інтернет-магазинах пробувала, але висновок один – тільки Florium весь рік присилає якісний матеріал, навіть акційний, ви номер 1! Дякую за працю!
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Перехідник Type-C PD 100W на DC (7.9x5.5 мм) адаптер для заряджання ноутбука Lenovo, Замовлення №811 133 453

Для зарядки ноутбука от павербанка потребовался переходник, заказал на Розетке. Сегодня забрали с Новой Почты. Скоро должен приехать сам powerbank, надеюсь переходничек будет рабочий и исправный. Чека в бумажном виде не было в посылке, но в приложении Розетки чек есть
Надія Шоботенко рекомендує цей магазин

Купив: Дитячі іграшки, дитячий посуд, Замовлення №218199

Все супер, вчасно і якісно!
ksandr_ bond рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926), Замовлення №#3754329

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Нехай покупка радує Вас довгі роки! :)
Іван Гультай не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: SSD диск Kingston KC3000 2048GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SKC3000D/2048G), SSD накопичувач Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G), Замовлення №120333

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Сергей Ярко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Патч-корд 0.25м UTP литой серый, Патч-корд 0.25м UTP литой красный, Патч-корд 0.25м UTP литой желтый , Замовлення №64486

Якість та ціна відповідає опису. Вілправили швидко.
Костя Каменев рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Замовлення №603

Дякую за швидкість та допомогу
Budnik Alena рекомендує цей магазин

Купив: Айфон 13, Замовлення №19339