Andriy Kozhuhivskiy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Фільтр для води Ecosoft Absolute MO575PSECO, Фільтр для питної води з системою зворотного осмосу Ecosoft Absolute (MO575PSECO), Замовлення №№118141

Рекомендую данний магазин, все на найвищому рівні.Товар відповідає заявленому.Швидка доставка.Чудова консультація від продавців.
Galina Syurik рекомендує цей магазин

Купив: Notebook HP, Замовлення №89604

Дуже дякую співробітникам магазину- доставили товар вчасно, ще й подарунок до нього додали! Буду звертатися ще якщо буде потреба в чомусь.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Галино! Дякуємо за ваш відгук та теплі слова про нашу роботу. Ми дуже раді, що вам сподобалась швидкість доставки та маленький подарунок від нашого магазину. Ваша задоволеність та довіра є для нас надзвичайно важливими. Чекаємо на ваше наступне замовлення і готові знову забезпечити високий рівень сервісу.
samgon не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пульт керування RadioMaster TX12 MKII ExpressLRS Edge TX, Замовлення №635461

На сайті не було вказано, про відсутність товару. Про пізню затримку магазин не повідомляє. Треба тільки дзвонити та "уточнювати". Та і "понеділок-вівторок" перетворюється на вечір середи (це якщо замовлення таки доставлять на відділення Нової Пошти, а не тільки створять накладну). Інформуйте коректно клієнтів, будь ласка.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня Ілля! Просимо вибачення за спричинені незручності із затримкою в доставлянні вашого замовлення. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду і виправлення допущених недоліків, щоб подібних ситуацій не виникало у майбутньому. Сподіваємось ми зможемо покращити ваше враження у майбутньому, якщо ви надасте нам таку можливість. З повагою, команда Ябко.
Rare Gods рекомендує цей магазин

Купив: Iнвертор PowerMaster 1200W/maks 2400W 12V vs 220V, Замовлення №3530

Вiдправили швидко, доречi дякую магазину, що перевiрили iнвертор перед вiдправкою.
pda81 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Монтаж накопичувального електричного водонагрівача 40-99л., Замовлення №№356

Ігнат «Хмурий» Семчук рекомендує цей магазин

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, Замовлення №25

Kаtharine Pereverzeva рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смарт автоматический лоток PetKit Pura Max Smart Cat Litter Box, кошачий туалет для животных, Замовлення №58217

Рекомендую цей магазин, доставили швидко, менеджер повідомила одразу, що велика коробка, та треба обрати вантажне відділення, приїхало все гарно спаковано. Наразі користуюсь вже місяць та задоволена, що не треба багато часу витрачати на миття лотків та все інше) коти звикли через день та користуються з задоволенням) дякую за товар)
Анастасия Мирошниченко рекомендує цей магазин

Купив: Не буди папу, Замовлення №223619097

Настільна гра прийшла у визначений термін, гарної якості
Сергій Шульга рекомендує цей магазин

Купив: Батареї стальні, Замовлення №80608

Оперативно,чітко,на всі 100.так тримати!
Dusty Grave рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №1111

Консультант надав відповіді на всі питання, товар на 5+ обслуговування 5+, відправили все у заявлені терміни, рекомендую)